Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai pdf, epub, mobi

Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai | Šventoji Kūdikėlio Jėzaus ir Švenčiausiojo Veido Teresė

Atsisiųsti knygą Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 12×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955291701


 • Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai.pdf
  Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai.epub
  Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai.mobi


  Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vienos sielos istorija. Autobiografiniai rankraščiai aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga vos pasirodžiusi (1898 m.) tapo bestseleriu. Tai pačios šv. Teresės „autobiografiniai rankraščiai“, parašyti prieš pat mirtį, redaguoti ir papildyti garsiosios karmeličių priorės Marijos de Gonzagos. Lietuvoje knyga pirmą kartą išleista 1931 metais (vertė J. Talmantas). Leidykla „Katalikų pasaulis“ ją išleido 1995 m. Skaitytojų prašymu 2004 m. sausį buvo išleista antroji pataisyta laida.
  Knygoje pasakojama apie vaikystės dienas, vienuoliškąją būtį. Apie dramatišką kovą su nepagydoma liga, vidinius išbandymus, su kuriais grumiantis buvo atrastas meilės ir pasitikėjimo kupinas „mažasis kelelis“ (Mažosios Teresės doktrina). Šios knygos puslapiai įkvėps drąsos ieškoti Dievo, rasti Jį ir vienuolynų tyloje, ir gatvių triukšme, tarnauti Jam ir tylia adoracija, ir slaugant kenčiančiuosius, padės atpažinti savy Dievo vaiką ir Dievo pasiuntinį žemėje. Ne veltui apie savo rankraščius šv. Lizjė Teresė sakė „Tai, ką perskaičiau šiame sąsiuvinyje, iš tiesų yra mano siela!.. Mano Motin, šie puslapiai padarys daug gero. Jie dar labiau atskleis Dievo meilingumą…“

  Leave a Reply