Vienui viena pdf, epub, mobi

Vienui viena | Mary Higgins Clark

Atsisiųsti knygą Vienui viena pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 242
 • ISBN ar kodas: 9786090136324


 • Vienui viena.pdf
  Vienui viena.epub
  Vienui viena.mobi


  Vienui viena pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vienui viena pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vienui viena knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vienui viena pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vienui viena aprašymas

  Aprašymas

  Prabangus kruizas ištaigingu laivu baigiasi ne visai taip, kaip tikėjosi atsipalaiduoti ketinę keleiviai. Suspenso karaliene vadinama Mary Higgins Clark knygoje „Vienui viena“ pasakoja įtemptą ir pavojingą istoriją.

  Bėgdama nuo pažeminimo, kurį patyrė, kai jos būsimas vyras buvo suimtas vestuvių išvakarėse, Selija Kilbraid – brangakmenių ir juvelyrikos ekspertė, tikisi pasislėpti ir išvengti dėmesio skaitydama paskaitas visiškai naujame kruiziniame laive „Karalienė Šarlotė“.

  Laive Selija susipažįsta su aštuoniasdešimt šešerių metų Emilija Heivud. Neįtikėtinai turtinga moteris yra neįkainojamo smaragdinio vėrinio savininkė. Vėrinį ji ketina iš karto po kruizo perduoti muziejui.

  Netrukus Emilija randama negyva, o vėrinio – nė kvapo. Ar jį pavogė turtingos ir senyvos moters asistentė, kuri atrodė labai atsidavusi Emilei? O gal tai advokatas ir jo žmona, kuriuos moteris pakvietė kruize prisijungti prie jos? O gal vagis – Šekspyro kūrybos ekspertas, laive skaitęs paskaitas. Ar vyras, planavęs jūroje išbarstyti savo žmonos pelenus? Įtariamųjų sąrašas ilgas ir jų tik daugėja.

  Selija ryžtasi atskleisti vėrinio dingimo paslaptį ir rasti Emilės žudiką. Tačiau ji net nenujaučia, į kokį pavojų stumia pati save.

  „Vienui viena“ – išlaiko skaitytoją įtampoje ir nežinioje iki paskutinio puslapio. Tai pavojų ir paslapčių kupinas pasakojimas apie aistrą ir turtus, apie godumą ir kainą, kurią visi turime sumokėti už savo pasirinkimus.

  M. H. Clark (g. 1927 m.) – amerikiečių rašytoja, įtemptų trilerių, vadinamojo „suspenso“ žanro karalienė. Ji yra 37 trilerių autorė, taip pat išleido keturis trumpų istorijų rinkinius, istorinį romaną ir memuarus, dvi knygas vaikams. Penkis romanus parašė drauge su savo dukra ir dar keturis su detektyvų ir kriminalinių trilerių autore Alafair Burke. Jos knygų vien JAV parduota daugiau nei 100 milijonų egzempliorių, daugelis tapo tarptautiniais bestseleriais.
  Rašyti M. H. Clark pradėjo anksti, kurį laiką dirbo sekretore, vėliau visą dėmesį skyrė šeimai, tačiau tuo pat metu rašydavo trumpas istorijas žurnalams, o netikėtai mirus vyrui pradėjo kurti radijo pjeses. Sulaukusi pasisekimo ir paskatinimo, ėmėsi rimtesnių kūrinių rašymo ir tapo viena populiariausių bei įtakingiausių trilerių rašytojų pasaulyje. Vien JAV parduota daugiau nei 100 milijonų jos knygų egzempliorių.

  Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

  Leave a Reply