Vienuolės paslaptis pdf, epub, mobi

Vienuolės paslaptis | Abraham Verghese

Atsisiųsti knygą Vienuolės paslaptis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 18×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 560
 • ISBN ar kodas: 9786090108512


 • Vienuolės paslaptis.pdf
  Vienuolės paslaptis.epub
  Vienuolės paslaptis.mobi


  Vienuolės paslaptis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vienuolės paslaptis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vienuolės paslaptis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vienuolės paslaptis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vienuolės paslaptis aprašymas

  Aprašymas

  Ką darytum, jei savo gyvenimą ir net gyvybę tektų patikėti labai artimiems, tačiau kadaise tave išdavusiems ir stipriai įskaudinusiems žmonėms?

  Gražuolė indė vienuolė ir britas gydytojas susipažįsta laive, plaukiančiame iš Indijos. Kelionėje juodu pajunta abipusę simpatiją, tačiau išsiskiria manydami, kad daugiau nebesusitiks. Vis dėlto po kelerių metų likimas juos vėl suveda – Misinge, misionierių ligoninėje Adis Abeboje, Etiopijoje. Iš slapto ir nuodėmingo jųdviejų ryšio gimsta dvyniai – Marijonas ir Šiva. Tačiau vos gimę berniukai tampa našlaičiais, nes motina miršta gimdydama, o šoko ištiktas tėvas, tik gimdymo dieną sužinojęs apie mylimos moters nėštumą ir suvokęs savo jausmus jai, palikęs vaikus pabėga…
  Priglausti ligoninėje dirbančios gydytojų šeimos, dvyniai auga siejami ypatingo ryšio ir meilės medicinai. Broliai tokie artimi, tarsi būtų vienas asmuo – MarijonasŠiva. Tačiau aistra tai pačiai merginai padaro tai, kas atrodė neįmanoma – dvyniai išsiskiria. Vienas išvyksta į JAV, kitas lieka neramumų krečiamoje Etiopijoje.
  Abu mano išsiskyrę visiems laikams, tačiau praeitis juos dar pasivys…

  Knygos vertėja Danguolė Žalytė 2008 m. yra gavusi Lietuvių PEN centro premiją – Metų vertėjo krėslą.

  Leave a Reply