Vilko dvaras pdf, epub, mobi

Vilko dvaras | Hilary Mantel

Atsisiųsti knygą Vilko dvaras pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sofoklis

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 646
 • ISBN ar kodas: 9786094442582


 • Vilko dvaras.pdf
  Vilko dvaras.epub
  Vilko dvaras.mobi


  Vilko dvaras pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vilko dvaras pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vilko dvaras knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vilko dvaras pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vilko dvaras aprašymas

  Aprašymas

  Vienu geriausių istorinių romanų tituluojama knyga „Vilko dvaras“ pradeda stulbinančią anglų rašytojos Hilary Mantel trilogiją apie įspūdingąjį Tomą Kromvelį. Romano autorė tapo pirmąja moterimi du kartus laimėjusia prestižinę Man Booker premiją – už romaną „Vilko dvaras“ ir už antrąją šios trilogijos dalį „Pateikite kūnus“.

  Anglija, 1520 metai. Šaliai gresia baisi tragedija – jei karalius mirs nesusilaukęs įpėdinio, šalį gali sunaikinti pilietinis karas. Henrikas VIII po dvidešimt metų trukusios santuokos nori išsiskirti su savo žmona ir vesti Aną Bolin – žavią, jauną dvariškę. To padaryti jam neleidžia popiežius, be to, priešinasi ir didžioji Europos dalis.

  Iš šios aklavietės karalių pasiryžta išgelbėti Tomas Kromvelis – iš pirmo žvilgsnio charizmatiškas idealistas, tačiau iš tiesų – prisitaikėlis, puikiai gebantis manipuliuoti žmonėmis ir be skrupulų siekiantis savo tikslų. Kromvelis pasiūlo Henrikui VIII pasiskelbti Anglijos bažnyčios vadovu ir paneigti popiežiaus viršenybę. Tačiau karalius labai nepastovus – vieną dieną jis malonus, o kitą pasirengęs žudyti…

  Tomas Kromvelis padeda karaliui ir tuo pačiu pats sparčiai kyla į išsvajotus postus dvare. Tačiau kokia bus Henriko VIII ir Tomo Kromvelio triumfo kaina?

  Hilary Mantel romane „Vilko dvaras“ meistriškai atkūrė epochą, kai sėkmę ir mirtį vieną nuo kitos skirdavo vos vienas klaidingas žingsnis. Visi įvykiai pateikti gyvai ir itin tikroviškai, XVI amžiaus Anglijos atmosfera tiesiog alsuoja verčiant knygos puslapius.

  „Per pastaruosius metus manęs niekas taip neapstulbino kaip Hilary Mantel „Vilko dvaras“. Didinga“.

  Elizabeth Gilbert, rašytoje, romano „Valgyk, melskis, mylėk“ autorė.

  „Sujungdama faktus su fikcija, H. Mantel atskleidė to meto atmosferą ir prikėlė svarbius žaidėjus“.

  Publishers Weekly

  „Išdidus, elegantiškas, turtingas detalių romanas. Pagrindiniai „Vilko dvaro“ veikėjai pavaizduoti itin gyvai. Jų aršios intrigos su nesustabdoma energija perteikiamos knygoje, kurioje gausybė jėgos sutalpinama į keletą puikiai parinktų žodžių“.

  Janet Maslin, The New York Time

  Hilary Mantel (g. 1952 m.) – anglų rašytoja, keturiolikos knygų autorė. Didžiausio pripažinimo sulaukė jos parašyta istorinė trilogija apie Tomą Kromvelį – dvi pirmosios šios trilogijos dalys apdovanotos prestižine Man Booker premija. Taip pat yra parašiusi savo memuarus, rašo apžvalgas ir esė leidiniams The New York Times, The New York Review of Books, ir London Review of Books. „Vilko dvaras“ ir „Pateikite kūnus“ buvo adaptuoti teatro scenai, o BBC pagal šias knygas sukūrė šešių dalių serialą.

  Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas

  Leave a Reply