Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje pdf, epub, mobi

Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje | Sud. Kęstutis Katalynas

Atsisiųsti knygą Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 22×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 406
 • ISBN ar kodas: 9786098039733


 • Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje.pdf
  Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje.epub
  Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje.mobi


  Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje
  nagrinėjamos koklių gamybos ir koklinių krosnių statybos tradicijos atsiradimo Vilniuje ir Lietuvoje istorinės aplinkybės, jos raidos bruožai, aptariami tolesnio plitimo visoje Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje ir už jos ribų tempai bei kryptys, pateikiamas išsamus šio laikotarpio koklių rinkinys pagrindiniais vertinimo kriterijais renkantis dekoro įvairovę ir gamybos technologiją.

  Kataloge “Vilniaus kokliai XV–XVII amžiuje” pateikiami visų žinomų XV–XVII a. Vilniaus koklių su savitu ornamentu arba darytų pagal specifinę gamybos technologiją pavyzdžiai. Jie skelbiami ir analizuojami kaip itin gausi ir informatyvi archeologinių radinių ir taikomosios dailės kūrinių grupė.

  Sudarant katalogą, buvo peržiūrėti ir susisteminti visi Vilniaus muziejuose saugomi kokliai, skirstant juos tipais ir grupėmis pagal chronologiją, gamybos technologiją, krosnyje užimamą vietą ir dekorą.

  Leave a Reply