Vilniaus pokeris pdf, epub, mobi

Vilniaus pokeris | Ričardas Gavelis

Atsisiųsti knygą Vilniaus pokeris pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 526
 • ISBN ar kodas: 9789986161776


 • Vilniaus pokeris.pdf
  Vilniaus pokeris.epub
  Vilniaus pokeris.mobi


  Vilniaus pokeris pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vilniaus pokeris pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vilniaus pokeris knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vilniaus pokeris pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vilniaus pokeris aprašymas

  Aprašymas

  “Anuomet linksmai stebėjau, kaip „Vilniaus pokeris“ jaukia visus lig tol galiojusius lietuvių literatūros kriterijus bei standartus. O dar linksmiau stebėjau dėl tos knygos kilusį tamsybininkų bei davatkų siautulį.”

  “Iš esmės prozininkas privalo dirbti nuobodžiai kaip koks sargas. Minutė po minutės, valanda po valandos <...>. Aš esu iš tų žmonių, kurie sako atvirai, kad rašo ne jie. Rašau ne aš, kažkas rašo manimi.”

  Ričardas Gavelis

  Ričardas Gavelis (1950–2002) – vienas ryškiausių postmodernizmo atstovų Lietuvoje. Prozininkas, dramaturgas, publicistas ir fizikas. Daugiau nei prieš dvidešimt penkerius metus išleistas “Vilniaus pokeris” sukėlė tikrą sprogimą Homo sovieticus, bevirstančio laisvu žmogumi, sąmonėje. Tai neabejotinai žymiausias Ričardo Gavelio kūrinys.

  2009 m. romanas buvo išverstas į anglų kalbą ir išleistas JAV, kur sulaukė pripažinimo ir pateko į 25 geriausių verstinių metų knygų sąrašą.

  “Vilniaus pokerio” leidėjas Prancūzijoje (2015 m.) šį romaną pristato kaip “galiausiai išverstą šiuolaikinės lietuvių literatūros šedevrą”, o prancūzų literatūros apžvalgininkai ir tinklaraštininkai ne tik nešykšti jam tokių epitetų kaip “tobulas”, “fantasmagoriškas”, “genialus”, bet ir lygina R. Gavelį su Kafka, Céline’u, Joyce’u, Faulkneriu, Orwellu ir kitais pasaulyje pripažintais rašytojais.

  Straipsnis savaitraštyje “Literatūra ir menas”“Vytautas Bikulčius. „Vilniaus pokeris“ Prancūzijos kritikų akimis”

  Leave a Reply