Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį pdf, epub, mobi

Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį | Sud. Erika Grigoravičienė, Aistė Kisarauskaitė

Atsisiųsti knygą Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Inter Se

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 25×28, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 215
 • ISBN ar kodas: 9789955548492


 • Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį.pdf
  Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį.epub
  Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį.mobi


  Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį aprašymas

  Aprašymas

  Vincas Kisarauskas (1934-1988) šiandien laikomas pažangiausiu sovietmečio Lietuvos dailininku, radikalios (post)modernizmo krypties atstovu, nepaprastai talentingu kūrėju, drąsiais eksperimentais įkvėpusiu ne vien savo kartos kolegas.

  Menininko kūryba — nepaprastai gausi ir įvairi. Kisarauskas išbandė beveik visas dailės rūšis ir neretai derino jas viename darbe, kūrė tapybą, grafiką, asambliažus, koliažus, scenovaizdžių eskizus, dirbo filmų dailininku, fotografavo, taip pat rašė meno kritikos tekstus ir tyrinėjo knygos ženklus. Net ir menamas paveikslų sienas jis statė tik tam, kad galėtų jas griauti, o kurdamas nepaisė galiojančių normų ir ribų. Kisarausko kūrybos palikimas verčia mus permąstyti santykj tarp meno ir tikrovės, tradicijų ir naujumo, estetikos ir politikos, sovietmečio ir dabarties. Pasvirusios figūros, kurių ypač gausu vėlyvuosiuose dailininko kūriniuose, ir toliau žvelgia j mus, primindamos praeitį ir perspėdamos dėl rytojaus.

  Dauguma knygoje “Vincas Kisarauskas. Pasvirimas į ateitį” reprodukuojamų kūrinių sovietmečiu nė sykio nebuvo išnešti iš menininko dirbtuvės. Jie tarsi skirti mums, dabarties žmonėms. Dailėtyrininkai, eseistai, filosofai bando prakalbinti juos iš naujo.

  Leave a Reply