Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar pdf, epub, mobi

Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar | Ann Voskamp

Atsisiųsti knygą Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Abigailė

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 16×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786098153071


 • Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar.pdf
  Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar.epub
  Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar.mobi


  Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar aprašymas

  Aprašymas

  Ką reiškia
  …būti labai žmogiškam
  …tapti giliai dvasingam
  …rasti gilų ir autentišką pasitenkinimą

  Kaip ir dauguma skaitytojų, Ann Voskamp trokšta gerai nugyventi savo vienintelį gyvenimą. Čia nepadės vienkartinės patirtys, kad ir kokios egzotiškos jos būtų.

  „Kaip rasti džiaugsmą, kai esu genama terminų, slegiama skolų, varginama kasdienių pareigų ir įtampų tarpusavio santykiuose? Kaip turėtų atrodyti dėkingumo pilnas gyvenimas, jei mano dienos yra sunkios, ilgos ir kartais tam¬sios? Ką Dievas dovanoja man čia ir dabar?” – klausė savęs Ann Voskamp.

  „Visas tūkstantis dovanų” yra praktiška knyga apie tai, kaip gyventi džiaugsmo pilną gyvenimą. Ji kviečia pabusti ir pamatyti kasdienę Dievo malonę. Dėkodama už gyvenimą, kurį jau turi, Ann Voskamp atrado gyvenimą, kurio norėjo. Stebėdami, kaip Ann aprašo savo ūkį, motinystę ir kūrybą, registruodama kasdienes dovanas, ir jūs išmoksite šios perkeičiančios dvasinės praktikos. Išmoksite žiūrėti į gyvenimą dėkingumo akimis, gyventi taip, kad nebijotumėte mirties, ir pasilikti Dievo akivaizdoje, kad širdis galėtų atrasti gilų ir išliekantį pasitenkinimą.

  Knyga „Visas tūkstantis dovanų: drąsa gyventi čia ir dabar” išsilaikė New York Times bestselerių sąraše ilgiau nei ištisus metus.

  „Ann Voskamp gebėjimas naudoti žodį ir švelniai liesti širdis yra su niekuo nepalyginamas. Gyvenimo smūgiai verčia mus ieškoti būdo ištrūkti. Ann sugeba lyg praverti užuolaidą ir įleisti šviesos spindulį – pakankamai, kad iš kambario dingtų šešėliai ir atsirastų viltis.”
  Max Lucado, knygos “tu esi ypatingas” autorius

  Iš anglų kalbos vertė Elena Kaminskienė

  Leave a Reply