Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD) pdf, epub, mobi

Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD) |

Atsisiųsti knygą Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bernardinai.lt

 • Išleidimo metai: 2014
 • ISBN ar kodas: VEZ-2011 • Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD).pdf
  Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD).epub
  Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD).mobi


  Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip (DVD) aprašymas

  Aprašymas

  Prieš mažiau nei metus startavę „Bernardinai.TV“ pristato naują, jau trečią DVD plokštelę (pirmojoje laidų ciklas apie žmogų, pajėgusį atsitiesti naujam gyvenimui „Žano kelias“, antrojoje – 12 laidų ciklas apie priklausomybės ligą ir sveikimo kelią – „Sveikas, gyvenime“).

  Naujajame DVD „Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip“ – pasakojimai apie žmones, kurie yra šalia, tik dažniausiai mūsų nepastebimi ar sąmoningai ignoruojami. Jų kitoniškumas bado akis, atveria žaizdas, tampa iššūkiu ir… dovana.
  Kaip priimti tą, kuris pateko į bėdą, nupuolė, tapo atstumtuoju ir paženklintuoju? Šiame laidų cikle – susitikimai su benamiais, priklausomais žmonėmis, kaliniais, namų jaukumo nepažinusiais paaugliais…
  Palaimintasis popiežius Jonas Paulius II teigė: „Mūsų santykis su tais, kurie parpuolė, yra svarbus mūsų žmogiškumo testas. Tik tada galime vadintis žmonėmis, jei sugebame įveikti pagundą teisti, smerkti ir bandome nešti atjautos, santykio šviesą į tamsiausias kerteles.“

  Naujajame DVD „Visi esame žmonės. Apie toleranciją kitaip“ šios laidos:

  Tolerancija: nuo konjunktūros iki artimo meilės
  Šiandien madinga kalbėti apie toleranciją, tačiau anapus konjunktūrinių kalbų fasado matome nerimą keliančią tikrovę. Ar tolerancija šiandien nėra tapusi vien sočiu abejingumu? Kunigo Arūno Peškaičio OFM ir pedagogo Vytauto Toleikio mintys šia tema.

  Tirpdant neapykantą
  Apie tuos, kurie kitiems ir sau sukėlė labai daug skausmo. Apie sunkius nusikaltimus įvykdžiusius kalinius, kurie paprastai gyvena pasmerkimo tamsoje. Apie mūsų santykius su jais. Ką renkamės mes – neapykantą ar jos tirpdymą?

  Pradėti viską iš naujo
  Kalinių stigma visuomenėje yra ypatinga. Dažniausiai išties jie niekam nereikalingi. Juolab čia, šitoje vartų pusėje. Ši laida – apie mokymąsi sugyventi drauge visiems, vienoje darnioje visuomenėje.

  Sugrįžimai. Priklausomų žmonių reintegracija
  Apie priklausomų asmenų sugrįžimą į visuomenę, apie tame kelyje tykančius sunkumus ir atsiveriančias reabilitacijos galimybes. Mintimis apie tai dalinasi Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ priklausomų asmenų reintegracinės bendruomenės „Aš esu“ vadovas Kęstutis Dvareckas bei kavinės „Mano Guru“ direktorė Reda Sutkuvienė.

  Benamystė: tarp stereotipų ir tikrovės
  Purvinas, neblaivus, išmaldos prašantis žmogus, kurį dažniau norisi aplenkti, jo nepastebėti: ar tai ir yra benamis? Ar toks stereotipas išties atspindi tikrąją benamystės situaciją, problematiką bei jos mastus?

  Vaikai iš suaugusiųjų pasaulio
  Ši laida apie jaunus žmones, kuriuos šiandien įprasta vadinti probleminiais žmonėmis. Jauni, bet gyvenime jau matę daug, o jų patirtis labai nevaikiška, kupina nerimo ir grėsmės. Lengva atsidurti užribyje, sunku iš to užribio sugrįžti…

  Leave a Reply