Visiškai slaptai pdf, epub, mobi

Visiškai slaptai | Kastytis Braziulis

Atsisiųsti knygą Visiškai slaptai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9786090121948


 • Visiškai slaptai.pdf
  Visiškai slaptai.epub
  Visiškai slaptai.mobi


  Visiškai slaptai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Visiškai slaptai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Visiškai slaptai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Visiškai slaptai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Visiškai slaptai aprašymas

  Aprašymas

  Verslo saugumo konsultantas Kastytis Braziulis į šią knygą “Visiškai slaptai “ sudėjo svarbiausias savo mintis ir patarimus, kad kiekvienas daugiau galėtų sužinoti, kaip apsaugoti verslą ir asmeninį gyvenimą.
  Autorius nagrinėja, kokių pavojų kelia žvalgybos agentūros ir kodėl reikia jų saugotis, kieno teises ir galias gina Lietuvos Respublikos įstatymai. Taip pat supažindina su informacijos rinkimo būdais, kaip elgtis sužinojus, kad esi sekamas, ir apskritai, kaip apsaugoti privatų savo gyvenimą.

  Turėdamas darbo patirties valstybiniame ir privačiame sektoriuose, autorius paprastai, aiškiai ir remdamasis konkrečiais pavyzdžiais kalba apie teisines sąlygas, kuriomis mes gyvename, dirbame, ilsimės.

  Leave a Reply