Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje pdf, epub, mobi

Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje | Jurga Baltrukonytė

Atsisiųsti knygą Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Grafija

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 21×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 88
 • ISBN ar kodas: 9786098048308


 • Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje.pdf
  Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje.epub
  Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje.mobi


  Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje aprašymas

  Aprašymas

  Terapinių pasakų praktika paremta knyga vaikams „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ paprastai ir jautriai kalba apie onkologines ligas ir padeda su jomis susidūrusiems vaikams ir jų tėvams įveikti nerimą, rasti pozityvumo ir lengviau kalbėtis apie tai su vaikais.

  Knygoje „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ pasakojamos vaikiškos, linksmos ir liūdnesnės istorijos apie šuniukų šeimyną, gyvenančią daugiabūdėje. Apie besotį Tobį, gražiai piešiančią Cukrę ir mielą Lulu. Čia yra ir kaimynas Dogas, kuris tik atrodo piktas, dar yra gydytojas, kuris vaikšto pasipuošęs tikra varlyte ant kaklo, yra ir gerieji robotai. Knygoje kalbama apie buvimą ligoninėje ir senelius, kurie meta žiūrėję krepšinį ir skuba pas anūkus. Šluosto jų ašaras ir seka pasakas.

  Ši knyga – tai „Happimess“ labdaros iniciatyvos ir vaikų pamėgtų knygų kūrėjų Jurgos Baltrukonytės bei Algio Kriščiūno bendras darbas.

  „Viskas bus gerai, arba Liuka robotų karalystėje“ – knyga apie meilę, gyvenimą ir šeimą. Ji padės įveikti ligos iššūkius ir sunkumus, kuriuos patiria susirgę vaikai, jų tėvai ir artimieji. Onkologinės ligos diagnozė visuomet netikėta ir gąsdinanti, todėl knygos autoriai – rašytoja Jurga Baltrukonytė ir iliustratorius Algis Kriščiūnas siekė menine kalba paliesti šią jautrią temą ir padėti rasti būdų apie tai atvirai kalbėti, ieškoti pozityvumo ir palaikymo.

  Terapinių pasakų praktika paremta istorija padės su liga susidūrusioms šeimoms lengviau įveikti nerimą, baimę ir stresą. Tėvams bus lengviau suprantamai paaiškinti vaikams, kokia tai liga ir koks kelias jų laukia besigydant. Knygoje supažindinama su onkologinės ligos eiga ir paprastomis sąvokomis kalbama apie šios ligos gydymą.

  Knyga skirta vaikams nuo vos kelerių metų amžiaus iki pat paauglystės. Tai naudinga priemonė tiek tėvams ar artimiesiems, tiek psichologams, dirbantiems su onkologiniais ligoniukais ir jų šeimomis.

  „Happimess“ labdaros iniciatyva – tai ne pelno siekianti viešoji įstaiga, užsiimanti labdaringa veikla, skirta onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

  Jurga Baltrukonytė – žurnalistė, rašytoja. Ilgametė kultinio žurnalo „Panelė“ redaktorė, šiuo metu vadovauja žurnalo „Happy365“ kūrimui. Per savo karjerą yra parašiusi knygą apie Džordaną Butkutę ir knygų vaikams bei paaugliams: „Išgyvenimo gidas panelėms“, „Didžiausios Gagos gyvenimo kiaulystės“, „Torčiukas ant debesėlio. Stebuklų namo istorijos“, „Blynai spintoje“, „Keksiukas po pagalve“, „Filmukai“.
  Algis Kriščiūnas – menininkas, fotografas, dailininkas ir iliustratorius. Buvęs grupės „Foje“ būgnininkas, šiuo metu muzikuojantis su grupe „Kiti kambariai“.
  Jurga Baltrukonytė ir Algis Kriščiūnas gyvena tarp Vilniaus ir Fuertaventuros (Ispanija), drauge augina dukrą.

  Leave a Reply