Visų ligų karalius: vėžio biografija pdf, epub, mobi

Visų ligų karalius: vėžio biografija | Sidhartha Mukherjee

Atsisiųsti knygą Visų ligų karalius: vėžio biografija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 688
 • ISBN ar kodas: 9789955343523


 • Visų ligų karalius: vėžio biografija.pdf
  Visų ligų karalius: vėžio biografija.epub
  Visų ligų karalius: vėžio biografija.mobi


  Visų ligų karalius: vėžio biografija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Visų ligų karalius: vėžio biografija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Visų ligų karalius: vėžio biografija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Visų ligų karalius: vėžio biografija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Visų ligų karalius: vėžio biografija aprašymas

  Aprašymas

  2011- ųjų Pulitzerio premijos laureatas, plačiai žinomas onkologas ir tyrėjas Siddhartha Mukherjee pasakoja vėžio istoriją, savotiškai pateikia senovinės ligos kroniką – kadaise ši liga buvo slepiama, apie ją buvo kalbama pašnibždomis, tačiau vėliau viskas pasikeitė ir vėžys tapo tartum mirtina kintančios formos esybe, viską persmelkiančia, metaforiška, medicinine, moksline ir politine galybe, kad dabar jis dažnai vadinamas mūsų laikų maru.

  Knyga Visų ligų karalius: vėžio biografija”tai „biografija“ pačia tikriausia to žodžio prasme, bandymas perprasti tokios nemirtingos ligos mintis, suprasti jos esybę ir paneigti mitus apie jos elgesį, o kartu tai klausimas: ar kada nors bus įveiktas vėžys? Ar įmanoma iš tiesų šią ligą visam laikui pašalinti iš mūsų kūnų ir iš mūsų visuomenės?

  Į šiuos klausimus Siddhartha Mukherjee atsako pasitelkdamas tikras asmenybes, gyvenusias seniai ir gyvenančias šiandien, aprašydamas jų ligos istorijas ir pagijimus. Anot autoriaus, vėžys – tai ne viena liga, o visa jų virtinė, nes visoms būdinga viena esminė savybė: nenormalus ląstelių augimas.

  Knygoje “Visų ligų karalius: vėžio biografija” meistriškai sujungiami biologinis ligų bendrumas, svarbios kultūrinės ir politinės temos, kurios perbėga per įvairius vėžio įsikūnijimus, ir skaitytojui pateikiamas vientisas įtraukiantis pasakojimas, primenantis puikų romaną su nepaprastais herojais ir įvykiais. Siddhartha Mukherjee nesistengia atpasakoti kiekvieno vėžio, bet bando aptarti bent jau svarbiausias temas, kurios tęsėsi per visą vėžio istoriją, trunkančią daugiau nei 4ooo metų.

  Iš anglų k. vertė Birutė Tumienė ir Jaroslav Tumas

  Leave a Reply