Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris pdf, epub, mobi

Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris |

Atsisiųsti knygą Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

 • Išleidimo metai: 2004
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 800
 • ISBN ar kodas: VLE6


 • Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris.pdf
  Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris.epub
  Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris.mobi


  Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Visuotinė lietuvių enciklopedija, VI t. Fau-1–Goris aprašymas

  Aprašymas

  ” VISUOTINĖ LIETUVIŲ ENCIKLOPEDIJA (VLE) yra didelės apimties originalus iliustruotas mokslinis informacinis leidinys. Tai pirmoji posovietinė universali lietuviškoji enciklopedija: joje pateikiama esminės žinios apie pasaulį, gausu informacijos apie Lietuvą ir lietuvius. Ji iš esmės skiriasi nuo Lietuviškosios tarybinės enciklopedijos (13 t.) tiek savo turiniu, tiek didesne apimtimi. VLE yra tokio tipo enciklopedija kaip vokiečių Brockhaus, anglų Britannica, lenkų Wielka Encyklopedia Powszechna. Savo struktūra, formatu, straipsnių dydžiu ji panašiausia į Brockhausą. VLE paskirtis – lietuviškai skaitantiems žmonėms, pirmiausia lietuviams, suteikti žinių apie Visatą ir Žemę, supažindinti su civilizacijos istorija, pasaulio tautų kultūra, mokslu, ekonomika, pateikti objektyvių duomenų apie kitas valstybes, pasaulio politinės, kultūrinės bei ekonominės raidos tendencijas, propaguoti humanistines ir krikščioniškąsias vertybes, parodyti Lietuvos valstybę ir lietuvių tautą pasaulio ir Europos istorijos bei kultūros kontekste.
  Enciklopedijoje bus apie 115 000 straipsnių, 24 000 iliustracijų, 650 žemėlapių. Pateikiama naujausių duomenų iš visų mokslo bei gyvenimo sričių ir jų istorijos, aprašoma valstybės, žymiausios istorinės asmenybės ir amžininkai. Penktadalis enciklopedijos skiriama Lietuvai ir lituanistikai.

  Leave a Reply