Visuotinė nešlovės istorija pdf, epub, mobi

Visuotinė nešlovės istorija | Jorge Luis Borges

Atsisiųsti knygą Visuotinė nešlovės istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 136
 • ISBN ar kodas: 9789986399339


 • Visuotinė nešlovės istorija.pdf
  Visuotinė nešlovės istorija.epub
  Visuotinė nešlovės istorija.mobi


  Visuotinė nešlovės istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Visuotinė nešlovės istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Visuotinė nešlovės istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Visuotinė nešlovės istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Visuotinė nešlovės istorija aprašymas

  Aprašymas

  “Visuotinė nešlovės istorija” – garsiosios „Smėlio knygos“ autoriaus apsakymai.

  Ši knyga tiesiog plyšta nuo piratų, machinatorių ir apsišaukėlių, o žodis nešlovė kurtinamai griaudėja jos pavadinime. Mainantis spalvingoms Rytų kraštų ir laukinių Vakarų erdvėms bei epochoms brandinamos politinės ir asmeninės išdavystės, vykdomas kruvinas kerštas, verda žūtbūtinės peilių kovos. Tačiau anapus triukšmo ir įniršio plyti tik niekuma.

  „Visuotinę nešlovės istoriją“ sudaro septynios iš įvairių kultūrinių ir geografinių realijų parinktos istorijos – jas J. L. Borgesas žaisminga valia ir barokinėmis išraiškos priemonėmis paverčia nuostabiais literatūros kūriniais. Taip pat į rinkinį įtrauktas vienas garsiausių apsakymų „Vyras iš rožinės kavinės“ ir skyrelis „Ir taip toliau“ – šešios apybraižos, atskleidžiančios autoriaus literatūrinių erdvių ribas ir nepaprastos kultūros visumą.

  Jorge Luisas Borgesas (1899–1986) – rašytojas, be kurio neįsivaizduojama pasaulio literatūra. Tiksliu stiliumi, pribloškiančiu siužetu, metaforine vaizduote ir nesugriaunama logika šis mąstytojas sugebėjo praplėsti literatūros išraiškos ribas ir padarė įtaką ne vienai menininkų kartai.

  Iš ispanų kalbos vertė Linas Rybelis

  Leave a Reply