Vitamino C paslaptys pdf, epub, mobi

Vitamino C paslaptys | Ilze Jansone

Atsisiųsti knygą Vitamino C paslaptys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ilze Jansone

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9789984868103


 • Vitamino C paslaptys.pdf
  Vitamino C paslaptys.epub
  Vitamino C paslaptys.mobi


  Vitamino C paslaptys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vitamino C paslaptys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vitamino C paslaptys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vitamino C paslaptys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vitamino C paslaptys aprašymas

  Aprašymas

  Visą gyvenimą aš stebiuosi įvairių žurnalistų aimanomis, – ką daryti su per žiemą nuvargusiu organizmu? Ir nesuprantu, kaip per žiemą organizmas gali suvargti, jei žiema yra turtingiausias metų laikas, kai visą žiemą galima valgyti tai, kas per vasarą užaugo laukuose, daržuose, soduose, miškuose ir pelkėse. Ir ką tas suvargęs organizmas daro pavasarį, kai daržovės baigėsi, naujos dar neužaugo, o laukinių augalų vartoti periodika nerekomenduoja?
  Vitaminas C yra reikalingas visiems gyvybės palaikymo ir medžiagų apykaitos procesams, bet organizme jis nesikaupia, skirtingai nei kiti vitaminai. Taigi reikia žinoti, kaip kada ir kiek jo vartoti. Viską apie tai rasite šioje knygoje!

  Leave a Reply