Vogue kolekcija. Coco Chanel pdf, epub, mobi

Vogue kolekcija. Coco Chanel | Bronwyn Cosgrave

Atsisiųsti knygą Vogue kolekcija. Coco Chanel pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 17×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786090111208 • Vogue kolekcija. Coco Chanel.pdf
  Vogue kolekcija. Coco Chanel.epub
  Vogue kolekcija. Coco Chanel.mobi


  Vogue kolekcija. Coco Chanel pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vogue kolekcija. Coco Chanel pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vogue kolekcija. Coco Chanel knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vogue kolekcija. Coco Chanel pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vogue kolekcija. Coco Chanel aprašymas

  Aprašymas

  „Apsirengsi bet kaip – ir visi prisimins tavo aprangą, apsirengsi nepriekaištingai – ir visi prisimins tave, moterį.“

  Coco Chanel

  “Coco Chanel buvo įtakingiausia XX a. dizainerė, pirmoji kūrusi nevaržoma elegancija pasižyminčius apdarus šiuolaikiškai moteriai. Atsisakiusi įmantrių korsetų ir puošnių detalių, ji iš pagrindų pakeitė madą, o aukštajai madai įskiepijo laisvalaikio dvasios. Knygoje atskleidžiamas energingas meistrės gyvenimas ir darbai, iš kurių ji ir dabar lengvai atpažįstama: tai tiek kartų imituota maža juoda suknelė, Chanel kostiumėlis, puiki bižuterija, dygsniuotos odos rankinė.”

  Bronwyn Cosgrave yra autorė, kuratorė, britų Vogue redaktorė

  Ši informatyvi, meniškai apipavidalinta knygų serija “Vogue kolekcija” atskleidžia aukštosios mados genijų gyvenimą ir kūrybą. Unikalus Vogue vaizdo archyvas (nuo geriausių fotografijų iki autentiškų iliustracijų) paverčia ją nepamainomu mados istorijos šaltiniu.

  “Vogue kolekcija. Coco Chanel” – pirmoji serijos knyga. Kita knyga serijoje – “Vogue kolekcija. Christian Dior“.

  “Moteris, kuri žavi vilkėdama gana uždarą ir santūrų drabužį, moteris, kuri juda laisvai, nevaržomai, bet kartu yra nepriekaištingai elegantiška, alsuoja Chanel dvasia. Coco Chanel įsiamžino kaip aukštosios mados meistrė, kutiurjė, į mados istoriją įtraukusi naujovių, kurios aktualios ir šiandien. Pažvelkite į iliustracijas – ar nors vienas aksesuaras, kostiumas netiktų jums dabar? Ar nors vienas paverstų jus senamadiška? Chanel kūrė amžiną madą, pati nepaisydama to, kas madinga, ir jos atspindžiai dizainerių kūryboje bus ryškūs dar ne vieną šimtmetį.”

  Vertėja Gabija Guscevičienė

  Iš anglų k. vertė Gabija Guscevičienė

  Leave a Reply