Vokietija. Kelionių vadovas pdf, epub, mobi

Vokietija. Kelionių vadovas |

Atsisiųsti knygą Vokietija. Kelionių vadovas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 576
 • ISBN ar kodas: 9786090103173


 • Vokietija. Kelionių vadovas.pdf
  Vokietija. Kelionių vadovas.epub
  Vokietija. Kelionių vadovas.mobi


  Vokietija. Kelionių vadovas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vokietija. Kelionių vadovas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vokietija. Kelionių vadovas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vokietija. Kelionių vadovas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vokietija. Kelionių vadovas aprašymas

  Aprašymas

  Šis kelionių vadovas padės jums kuo geriau susipažinti su Vokietija. Čia rasite ne tik patarimų, bet ir kruopščiai patikrintos vertingos informacijos.

  Pirmajame skyriuje “Susipažinkime su Vokietija” apibūdinama geografinė šalies padėtis, unikalus istorinis ir kultūrinis kontekstas.

  Kiti skyriai supažindina su svarbiausiomis įvairių regionų lankytinomis vietomis, patraukliausiomis įžymybėmis ir didžiausiais miestais.

  Smulkesniuose skyreliuose nemaža dėmesio skiriama vienai ar kitai vietovės ypatybei ar įžymybei pristatyti su žemėlapiais bei nuotraukomis.

  Apie nakvynės vietas ir restoranus sužinosite skaitydami skyrių “Informacija keliautojui”, o “Gyvenimo reikmių vadovas” pateiks patarimų – pradedant piniginiais dalykais ir baigiant nurodymais, kaip pasiekti jus dominantį objektą.

  Leave a Reply