Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija pdf, epub, mobi

Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija | Dalius Jonkus

Atsisiųsti knygą Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094671869


 • Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija.pdf
  Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija.epub
  Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija.mobi


  Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija aprašymas

  Aprašymas

  Monografija “Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija” rašyta 2014–2015 metais, vykdant projektą “Fenomenologija Vosyliaus Sezemano filosofijoje”.
  Sezemano filosofija apmąstoma susiejant ją su XX a. pradžios filosofiniu kontekstu. Atskleidžiami Sezemano filosofijos ryšiai su fenomenologine filosofija, parodoma, kaip jis transformuoja neokantinę pažinimo teoriją. Nagrinėjamos objektyvuoto ir neobjektyvuoto žinojimo, savęs pažinimo, kultūros krizės, estetinės patirties problemos.

  Monografija “Vosyliaus Sezemano filosofija: savęs pažinimo ir estetinės patirties fenomenologija” skirta visiems besidomintiems Lietuvos filosofijos istorija ir fenomenologija.

  „Jonkus žvelgia į Sezemaną ne per tradicinės biografijos, bet per jo filosofinės minties sąlyčio su fenomenologija prizmę. Tokia prieiga ženkliai praplečia istorinės studijos ribas. Mokslo metais sėmęsis žinių iš garsiausių to meto neokantininkų, Sezemanas su laiku kritiškai peržvelgė jų nuostatas, permąstęs jas iš fenomenologijos bei kitų filosofijos teorijų perspektyvos. Daugialypio Sezemano filosofijos korpuso rekonstrukcija reikalauja aukšto lygio filosofijos kompetencijos. Įdirbis fenomenologijos srityje leidžia Jonkui savarankiškomis refleksijomis ne tik pristatyti Sezemano mintį, bet ir atskleisti jos formavimo sąlygas bei galimas alternatyvas. Kitaip sakant, Jonkus ne vien pristato ir apžvelgia Sezemano filosofines nuostatas, t. y. rašo ne vien apie Sezemano filosofiją (tai būtų būdinga tradicinei istorinei filosofinei studijai), bet ir mąsto kartu su Sezemanu.“
  Nerijus Milerius

  Leave a Reply