Vydūnas pdf, epub, mobi

Vydūnas | Vaclovas Bagdonavičius, Aušra Martišiūtė-Linartienė

Atsisiųsti knygą Vydūnas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 16×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 727
 • ISBN ar kodas: 9785420017968


 • Vydūnas.pdf
  Vydūnas.epub
  Vydūnas.mobi


  Vydūnas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vydūnas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vydūnas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vydūnas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vydūnas aprašymas

  Aprašymas

  Monografijoje “Vydūnas” pateikiama išsami žymaus lietuvių mąstytojo, dramaturgo, Prūsų Lietuvos kultūros veikėjo Vydūno biografija, analizuojama jo filosofija, parodomos jos formavimosi politinės ir socialinės prielaidos bei ištakos, išryškinama jos sistema, atskleidžiamas turinys bei sąsajos su kūryba ir visuomenine kultūrine veikla, supažindinama su dramine kūryba ir jos principais, išryškinama jos vieta europinės dramaturgijos ir teatro kontekste.

  “VYDŪNO asmuo, principai ir gyvenimas, mokslas ir kūryba sudaro vientisą harmonišką visumą, kuri imponuoja savo susiderinimu bei vieningumu ir priverčia nusilenkti net tuos, kuriems jo mokslas atrodo nepakankamai moksliškas, o kūryba nepakankamai meniška.”

  Vincas Mykolaitis-Putinas

  “VYDŪNAS kalba į mus savo raštais, kalba, gyvu žodžiu, bet už vis labiau prakalba savo gyvenimo pavyzdžiu, iš kurio trykšte trykšta jo asmenybės taurumas, jo dvasios visatingumas ir artimumas ne tik lietuviui, bet ir kiekvienam žmogui, kuriam žmoniškumas nėra tuščias daiktas.”

  Vytautas Bičiūnas

  “Mums šiandien verta ir prisiminti, ir dar geriau suvokti, jog didis Mažosios Lietuvos sūnus buvo ir vėl parėjo kaip didis visos Lietuvos mokytojas. Geriausia pamoka būtų jo gyvenimas ir darbai; jie rodyte rodė, kad meilė ir santaika yra galų gale stipresnės už neapykantą ir prievartą.”

  Vytautas Landsbergis

  Leave a Reply