Vynuogynų tyla pdf, epub, mobi

Vynuogynų tyla | Gisela Pou

Atsisiųsti knygą Vynuogynų tyla pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 424
 • ISBN ar kodas: 9786090112984 • Vynuogynų tyla.pdf
  Vynuogynų tyla.epub
  Vynuogynų tyla.mobi


  Vynuogynų tyla pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vynuogynų tyla pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vynuogynų tyla knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vynuogynų tyla pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vynuogynų tyla aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Vynuogynų tyla” – tai ne tik audringų išgyvenimų ir slaptų aistrų pažymėta vienos galingos šeimos, vyndarių dinastijos istorija, bet ir nepaprastai spalvinga kelionė į legendinio kataloniško putojančio vyno – kavos – pasaulį.

  Saulės nutvieksto San Sadurni miestelio apylinkėse noksta vynuogės. Kiek akys užmato, plyti vynuogynai – susodinti tiesiomis kaip stygos eilėmis, saugiai prisiglaudę Monserato kalno papėdėje.
  Šioje idiliškoje vietoje klesti Brukartų šeimos ūkis. Rūsių labirintuose bręsta tauriausias ir brangiausias putojantis vynas – kava, o šalia rūsių dunkso įspūdingas XX amžiaus pradžios dvaras. Tai Auroros Brukart del Bas, stiprios, valdingos ir nepaprastai išdidžios moters, atitekėjusios į seną ir garsią vyndarių šeimą, viešpatija.
  2007 metų birželio 3-ioji.
  Lemtinga diena Brukartų šeimai. Veda vyriausias sūnus Bielis. Į ceremoniją susirenka visi Auroros vaikai: Žerardas, Žana ir vargšiukas keistuolis Martis. Visi, išskyrus numylėtinį Šavjerą, Žerardo brolį dvynį…
  Kodėl Šavjero nėra tarp susirinkusiųjų?
  Pamažu ima aiškėti, kad šią įtakingą, iš pažiūros elegantišką ir darnią šeimą jau seniai iš vidaus griauna paslaptys, melas ir nutylėjimai, atleisti trukdančios ambicijos ir išdidumas. Prasideda istorija, įsukanti skaitytojus į aistros, pavydo, išdavystės ir keršto verpetą…

  Iš ispanų k. vertė Alma Naujokaitienė

  Leave a Reply