WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą pdf, epub, mobi

WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą | David Leigh, Luke Harding

Atsisiųsti knygą WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786094270505 • WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą.pdf
  WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą.epub
  WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą.mobi


  WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos WikiLeaks. Juliano Assange‘o karas prieš slaptumą aprašymas

  Aprašymas

  Per stulbinamai trumpą laiką WikiLeaks sugebėjo išnirti iš nežinios ir iš mažai kam žinomos radikalų svetainės tapti garsiu internetiniu naujienų portalu. Ypač po to, kai Assange‘as paskelbė nutekintą slaptą filmuotą medžiagą, kurioje į orą pakilusio JAV armijos sraigtasparnio pilotai, lyg žaisdami kompiuterinį žaidimą, Bagdade sušaudė du Reuters darbuotojus. Po šio sėkmingo žingsnio buvo dar vienas, sukėlęs dar didesnę sensaciją, – precedento neturintis sandėris su Londono dienraščiu Guardian, išspausdinusiu šimtus tūkstančių įslaptintų JAV karo lauko raportų iš Afganistano ir Irako; dauguma jų buvo demaskuojamo pobūdžio.
  Trisdešimt devynerių australas Assange‘as – genialus programišius. Kai kada jis būdavo žavus, gebantis pajuokauti ar žarstyti sąmojus ir tuo pat metu išlaikyti akmeninę veido išraišką, kartais tapdavo kandus, pratrūkdavo pykčiu ir svaidydavosi kaltinimais. Toks ūmus Assange‘o būdas traukte traukė visokio plauko garbintojus ir priešus, rėmėjus ir piktavalius, neretai tai būdavo net tas pats asmuo. Informacijos mesijas ar internetinės erdvės teroristas? Kovotojas už laisvę ar sociopatas? Moralės sergėtojas ar viskuo nusivylęs narcizas?

  Leave a Reply