X istorija pdf, epub, mobi

X istorija | A.J. Molloy

Atsisiųsti knygą X istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 24×14, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 296
 • ISBN ar kodas: 9786090110270


 • X istorija.pdf
  X istorija.epub
  X istorija.mobi


  X istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą X istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai X istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą X istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos X istorija aprašymas

  Aprašymas

  Drovi studentė Aleksandra, draugų vadinama X., atvyksta į Neapolį trokšdama nuotykių, kurie paįvairintų nuobodų jos gyvenimą. Klajodama saulėtomis Italijos miesto gatvėmis, ji sutinka labai gražų ir turtingą vyrą – charizmatiškąjį trisdešimtmetį milijardierių lordą Marką Roskeriką.

  Aleksandra nepajėgia atsispirti jo žavesiui. Sykį praleidusi su juo aistringą naktį, mergina leidžiasi vis labiau įviliojama į tviskantį Marko pasaulį. Tačiau netrukus atranda ir tamsiąją jo pusę…

  Markas atskleidžia jai juodžiausias savo paslaptis ir ragina dalyvauti keistuose ritualuose bei paklusti neįprastiems jo troškimams.

  X. ryžtasi leistis į pavojingą nuotykį ir atsiduoti Marko siūlomiems aštriems potyriams. Ir nė neįtaria, ką iš tikrųjų teks patirti…

  Tai istorija, kuri tikrai patiks knygos „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ gerbėjams.

  A.J. Molloy – garsios žurnalistės ir bestselerių autorės, gyvenančios Londone, pseudonimas.

  Įspėjame: knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems.

  Leave a Reply