Xeranthemum pdf, epub, mobi

Xeranthemum | Gintaras Bleizgys

Atsisiųsti knygą Xeranthemum pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×23, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 88
 • ISBN ar kodas: 9786094800368


 • Xeranthemum.pdf
  Xeranthemum.epub
  Xeranthemum.mobi


  Xeranthemum pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Xeranthemum pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Xeranthemum knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Xeranthemum pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Xeranthemum aprašymas

  Aprašymas

  Naujausi žymaus poeto tekstai

  „Xeranthemum“ – dvyliktoji poeto ir prozininko Gintaro Bleizgio knyga, devintoji eilėraščių. Tai stiprus patirčių rinkinys, kuriame tekstai pinasi gamtos, augalų, prisiminimų ir pojūčių gijomis. Poetas išlieka ištikimas sau – jis atviras, mąslus, klausiantis ir atsakantis, gyvas. „Ateik vandeniu / bet negesink / mano sielos“ – būtent šiomis trimis eilutėmis autorius ir apibūdina naujausią poezijos rinkinį.

  Autoriaus kūrybos įvertinimas – ne tik gausus gerbėjų būrys, bet ir apdovanojimai. Gintaras Bleizgys apdovanotas abiem Jotvingių, Jurgos Ivanauskaitės, Antano Miškinio, Gabrielės Petkevičaitės-Bitės ir kitomis literatūrinėmis premijomis.

  Leave a Reply