Žaidimas su mirtimi pdf, epub, mobi

Žaidimas su mirtimi | Isabel Allende

Atsisiųsti knygą Žaidimas su mirtimi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 418
 • ISBN ar kodas: 9786090115473


 • Žaidimas su mirtimi.pdf
  Žaidimas su mirtimi.epub
  Žaidimas su mirtimi.mobi


  Žaidimas su mirtimi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žaidimas su mirtimi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žaidimas su mirtimi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žaidimas su mirtimi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žaidimas su mirtimi aprašymas

  Aprašymas

  Mįslingo ir atskalūniško būdo paauglė Amanda kaip diena ir naktis skiriasi nuo bohemiškos motinos Indianos. Mergina, kaip ir jos tėvas inspektorius Bobas Martinas, turi įgimtą detektyvės talentą, tad laisvalaikiu ryte ryja kriminalinius romanus ir su paaugliais iš viso pasaulio žaidžia kompiuterinį žaidimą „Riperis“. Jame pasiskirstę vaidmenimis jie narplioja kraupiausius nusikaltimus.

  Kai mieste pasipila serija šiurpių žmogžudysčių, Amanda su „Riperio“ dalyviais pasineria į kraupius nusikaltimus. Merginai pavyksta atrasti tai, ko anksčiau nepastebėjo vietos policininkai…

  Viena garsiausių Čilės rašytojų Isabel Allende savo knygomis pavergė daugiau nei 37 šalių skaitytojus. Vos tik pasirodžius „Dvasių namams“ charizmatiškosios pietietės romanus pamėgo ir Lietuvos skaitytojai.

  Šįkart Isabel Allende gerbėjų lauks tikras netikėtumas: „Žaidimo su mirtimi“ personažų ir istorijų galeriją rašytoja įkurdina detektyviniame žanre!

  „Žaidimas su mirtimi“ – įtampos kupinas ir nežinia alsuojantis romanas, kuris prasideda internetiniu detektyviniu žaidimu, į kurį įsitraukę keli atskalūniško būdo paaugliai. Netrukus šilto ir šalto patyrusiems San Fransisko policijos žmogžudysčių skyriaus inspektoriams prasideda įtemptas darbas: mieste vyksta kraupios žmogžudystės: neaiškių motyvų inspiruota sargo Edo Steitono mirtis, vėliau randami paslaptingai mirę sutuoktiniai, paskui – negyvas garsus psichiatras, žinoma teisėja.

  Paauglė Amanda, kartu su bendraminčiais žaidžianti internetinį žaidimą, ryžtasi įminti šias kraupias detektyvines mįsles. Tačiau dingus merginos motinai, Amandai tenka šiurpus asmeninis žaidimas su mirtimi…

  Iš anglų k. vertė Valdas Petrauskas

  Leave a Reply