Žaidimas su ugnimi pdf, epub, mobi

Žaidimas su ugnimi | Tess Gerritsen

Atsisiųsti knygą Žaidimas su ugnimi pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955135807


 • Žaidimas su ugnimi.pdf
  Žaidimas su ugnimi.epub
  Žaidimas su ugnimi.mobi


  Žaidimas su ugnimi pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žaidimas su ugnimi pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žaidimas su ugnimi knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žaidimas su ugnimi pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žaidimas su ugnimi aprašymas

  Aprašymas

  Viename tamsiame Romos antikvariate smuikininkė Džulija Ansdel atsitiktinai užtinka įdomų muzikos kūrinį. Kupiną aistros, kančios ir šiurpinančio grožio valsą ji pasiryžta pristatyti pasauliui. Tačiau kai tik strykas paliečia stygas, išjudinama kažin kas keista, – Džulijos pasauliui kyla grėsmė. Muzika kažkaip nenuspėjamai ir baisiai veikia jos dukrelę.

  Įsitikinusi, kad hipnotizuojantys valso garsai skleidžia piktus kerus, moteris leidžiasi ieškoti jį sukūrusio žmogaus ir išsiaiškinti, kas už viso to slypi.

  Paieškos Džuliją atveda į Veneciją, kur ji atidengia niūrią, kelių dešimtmečių senumo paslaptį, susijusią su pavojingai įtakinga šeima. Ir šitie žmonės tikrai nesustos – bet kokia kaina sieks sutrukdyti į dienos šviesą iškelti šiurpią tiesą.

  “Ši autorė turi vaizduotę, kuri jai leidžia parodyti žmogaus elgesio gelmes tokias tamsias ir bauginančias, kad prieš ją netgi E. A. Poe ir H. P. Lovecraftas atrodo kaip porelė šventeivų.”

  Chicago Tribune

  “T. Gerritsen sugeba kurti nuostabius personažus ir mįslingus siužetus, kurie atrodo paprasti, bet kartu stulbina savo sudėtingumu ir nenuspėjamais posūkiais.”

  Associated Press

  “Vienas iš įvairiapusiškiausių balsų nūdienos trilerių literatūroje.”

  Provindence Journal

  “T. Gerritsen knygos privalomos visiems detektyvinių romanų mėgėjams.”

  Miami Examiner

  Iš anglų kalbos vertė Jonas Čeponis

  Leave a Reply