Žaiskime miške pdf, epub, mobi

Žaiskime miške | Peter Houghton, Jane Worroll

Atsisiųsti knygą Žaiskime miške pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Briedis

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×20, puskiečiai viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9789955266488


 • Žaiskime miške.pdf
  Žaiskime miške.epub
  Žaiskime miške.mobi


  Žaiskime miške pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žaiskime miške pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žaiskime miške knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žaiskime miške pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žaiskime miške aprašymas

  Aprašymas

  Aktyvus laisvalaikis, žaidimai ir mokymasis gamtoje lavina vaikų vaizduotę, skatina pasitikėti savimi ir stiprina savivertę. Šioje knygoje “Žaiskime miške” tėvai ir kiti vaikus prižiūrintys asmenys ras daugybę idėjų, ką įdomaus ir prasmingo nuveikti miške su vienu, dviem, ar didesne grupe vaikų.
  Sužinosite, kaip išmokyti vaikus išgyvenimo įgūdžių, sukurti įvairių rankdarbių iš miško gėrybių, kokie žaidimai suteikia žinių apie gamtą ir gyvūnus. Autorių siūlomos veiklos tinka vaikams nuo 3 iki 11 metų – jas galima pritaikyti pagal amžių ir gebėjimus.

  Nesvarbu, ar tyrinėti keliausite į mišką, ar parką, pasinaudoję šios knygos “Žaiskime miške” patarimais aktyviai, linksmai ir įdomiai praleisite laiką gamtoje, o vaikai įsitrauks į stebuklų kupiną pasaulį!
  v Pasidarykite lanką ir strėlių, įspūdingų galvos apdangalų, papuošalų ir stebuklingų lazdelių – visko vien iš tų medžiagų, kurių rasite miške.
  Sužinokite, kaip išgyventi laukinėje gamtoje: pasistatyti pastogę, susikurti laužą, megzti mazgus, rasti ir pasigaminti maisto.

  Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė

  Leave a Reply