Žalia mityba. 12 žingsnių programa pdf, epub, mobi

Žalia mityba. 12 žingsnių programa | Victoria Boutenko

Atsisiųsti knygą Žalia mityba. 12 žingsnių programa pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786098050134


 • Žalia mityba. 12 žingsnių programa.pdf
  Žalia mityba. 12 žingsnių programa.epub
  Žalia mityba. 12 žingsnių programa.mobi


  Žalia mityba. 12 žingsnių programa pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žalia mityba. 12 žingsnių programa pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žalia mityba. 12 žingsnių programa knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žalia mityba. 12 žingsnių programa pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žalia mityba. 12 žingsnių programa aprašymas

  Aprašymas

  Viktorija Butenko savo knygoje “Žalia mityba” pabrėžia, kad dauguma žmonių priklausomi nuo virto ir kepto maisto, o tai, kaip ji pati patyrė, yra daugelio sveikatos problemų priežastis. Tų problemos sprendimas – mityba neperdirbtu, arba žaliu, maistu. Tačiau žmonėms, kad jie pasiryžtų taip maitintis ir įveiktų dar kūdikystėje susiformavusią priklausomybę, reikalinga didelė parama, atjauta ir supratimas. Jiems padės Viktorijos Butenko knyga “Žalia mityba” ir jos siūloma „12 žingsnių“ programa. Knyga labai svarbi visam gyvo maisto šalininkų judėjimui. Joje daug praktinės informacijos, kurią autorė pateikia remdamasi savo pačios ir savo šeimos patirtimi.

  “Argi nebūtų puiku, jei mūsų sugedęs atomobilis kiekvieną kartą pasitaisytų pats? Tai skamba kaip fantazija, tačiau būtent tai sugeba nuostabusis žmogaus kūnas!.. Sužeisti ar susirgę mūsų kūnai tiksliai žino, kaip kuo veiksmingiausiai gydytis.”

  Victoria Boutenko

  Viktorija Butenko iš Rusijos į JAV su savo šeima – vyru ir dviem vaikais – atvyko 1990 metais. Po kelerių metų visą šeimą ėmė kamuoti ligos. Buvo dvi išeitys: arba pasikliauti tradicine medicina, kuri nieko gero nežadėjo, arba ieškoti išeities patiems. Tokią išeitį Viktorija Butenko rado – tai žalia mityba.

  Dabar Viktorija Butenko su šeima gyvena Ešlando mieste Oregono valstijoje. Ji eina profesoriaus adjunkto pareigas Pietų Oregono universitete, taip pat daug keliauja po pasaulį ir skleidžia žalios mitybos idėjas.

  Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė, Laima Pocevičienė

  Leave a Reply