Žaliųjų kokteilių revoliucija pdf, epub, mobi

Žaliųjų kokteilių revoliucija | Victoria Boutenko

Atsisiųsti knygą Žaliųjų kokteilių revoliucija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14,5×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9786098050189


 • Žaliųjų kokteilių revoliucija.pdf
  Žaliųjų kokteilių revoliucija.epub
  Žaliųjų kokteilių revoliucija.mobi


  Žaliųjų kokteilių revoliucija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žaliųjų kokteilių revoliucija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žaliųjų kokteilių revoliucija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žaliųjų kokteilių revoliucija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žaliųjų kokteilių revoliucija aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Žaliųjų kokteilių revoliucija” – ryžtingas žingsnis natūralios sveikatos link.

  Greitai ir lengvai paruošiami žalieji kokteiliai grąžina į mūsų kasdienę mitybą senai pamirštus vaisius, daržoves ir žalumynus. 200 kokteilių receptų, kuriuos rasite knygoje “Žaliųju kokteilių revoliucija”, padės išvengti mitybos monotonijos ir suteiks organizmui reikalingų maistinių medžiagų.

  Žalumynai yra gyvybiškai svarbus produktas. Jie būtini ir žmonėms, ir visoms kitoms gyvoms būtybėms. Netgi galima pasakyti, kad žalumynai žmogui yra tokie pat būtini kaip ir vanduo, oras ar saulės šviesa. Atlikusi daug tyrimų nustačiau, kad maistinė žalumynų sudėtis puikiai atitinka žmogaus maisto medžiagų poreikius. Juose yra daug mineralų, vitaminų ir net amino rūgščių – medžiagų, kurios užtikrina optimalų organizmo funkcionavimą.

  Leave a Reply