Žalumynai gyvenimui pdf, epub, mobi

Žalumynai gyvenimui | Victoria Boutenko

Atsisiųsti knygą Žalumynai gyvenimui pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786098050424 • Žalumynai gyvenimui.pdf
  Žalumynai gyvenimui.epub
  Žalumynai gyvenimui.mobi


  Žalumynai gyvenimui pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žalumynai gyvenimui pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žalumynai gyvenimui knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žalumynai gyvenimui pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žalumynai gyvenimui aprašymas

  Aprašymas

  Reto kurio iš mūsų mityba yra tinkamai subalansuota. Net kai, regis, nesergame jokiomis ligos, mus neretai kamuoja nemiga, nesugebėjimas susitelkti, nuolatinis nuovargis ir kiti simptomai, kuriuos sukelia vertingų maisto medžiagų trūkumas.

  Žalios mitybos pionierės Viktorijos Butenko siūlomas paprastas ir efektyvus sprendimas – nepaprastai gardūs ir maistingi žalieji kokteiliai. Greitai ir lengvai paruošiami, šie kokteiliai grąžina į mūsų kasdienę mitybą seniai pamirštus vaisius, daržoves ir žalumynus.

  “Knygoje “Žalumynai gyvenimui” Viktorija pristato mums unikalų, paprastą ir skanų būdą, kaip aprūpinti savo organizmą visomis mitybinėmis medžiagomis. Žalieji kokteiliai yra revoliucinis atradimas! Patariu perskaityti šią knygą kiekvienam. Joje daug naudingos informacijos ras ir tie, kurie dar tik pradeda gyventi sveikiau, ir tie, kurie jau daug metų maitinasi žaliu maistu!”

  Phyllis Linn, žaliavalgystės entuziastė

  “Žalumynai gyvenimui – tai revoliucinė ir kartu paprasta idėja, kurios laikas jau atėjo. Ši knyga suteikia įkvėpimo ir išsamios informacijos visiems, norintiems gyventi sveikiau. Ji praturtins kiekvieno sąmoningo vartotojo biblioteką.”

  Midwest Book Review

  “Viktorijos Butenko pateikta aiški, paprasta ir meistriška koncepcija yra nepaprastai vertinga ir veiksminga – gali būti, kad per artimiausią dešimtmetį iš esmės pasikeis mūsų supratimas apie sveikatos palaikymą.”

  Thomas C. Chavez, homeopatas, knygos Body Electronics (Kūno elektronika) autorius

  Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė

  Leave a Reply