Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas pdf, epub, mobi

Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas |

Atsisiųsti knygą Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 22×31, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 440
 • ISBN ar kodas: 9786098039696


 • Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas.pdf
  Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas.epub
  Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas.mobi


  Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas aprašymas

  Aprašymas

  Lietuvos nacionalinis muziejus, bendradarbiaudamas su Telšių vyskupija, 2013 ir 2014 metais surengė dvi parodas: „Žemaičių vyskupijos istorija“ ir „Žemaičių krikšto ženklai“, skirtas Žemaičių krikšto 600 metų sukakčiai paminėti. Jų pagrindu parengta ši knyga, papildyta gausia minėtose parodose neeksponuota ir daugeliu atvejų neskelbta istorine, ikonografine medžiaga, surinkta iš Lietuvos muziejų, archyvų ir bažnyčių, atskleidžia įdomią ir mažai pažįstamą Žemaičių vyskupijos praeitį.

  Knyga “Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas” sudaryta iš dviejų dalių: pirmojoje Žemaičių vyskupija apibūdinama instituciniu aspektu, o antrojoje pristatomos katalikiško gyvenimo Žemaitijoje įvairių laikotarpių tradicijos ir praktikos.

  Leidinys “Žemaičių vyskupijos istorija ir paveldas” skiriamas plačiam skaitytojų ratui – ne tik skirtingų humanitarinių sričių specialistams, bet ir visiems besidomintiems krašto istorija, kultūros paveldu.

  Leave a Reply