Žemės teisė ir administravimas pdf, epub, mobi

Žemės teisė ir administravimas | Eduardas Monkevičius

Atsisiųsti knygą Žemės teisė ir administravimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Registrų centras

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955301325


 • Žemės teisė ir administravimas.pdf
  Žemės teisė ir administravimas.epub
  Žemės teisė ir administravimas.mobi


  Žemės teisė ir administravimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žemės teisė ir administravimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žemės teisė ir administravimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žemės teisė ir administravimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žemės teisė ir administravimas aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlyje “Žemės teisė ir administravimas”, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Konstitucijos nuostatas ir Konstitucinio Teismo doktriną, taip pat į pastaruoju metu įvykusius esminius žemės santykių teisinio reguliavimo pokyčius, sistemingai ir nuosekliai aiškinami žemės teisės kaip nacionalinės teisės šakos pagrindiniai teisiniai institutai, jų funkciniai ryšiai su konstitucine , administracine, civiline teise, Lietuvos ir Europos Sąjungos aplinkos teise.
  Aiškinamos žemės ir gamtinės aplinkos santykių teisinio reguliavimo ir administravimo, viešojo ir privataus interesų konfliktų derinimo problemos bei jų sprendimo galimybės globalizacijos sąlygomis. Pateikiama žemės nuosavybės ir naudojimo pažeidimų prevencijos, teisinės atsakomybės taikymo ir ginčų sprendimo administracinės bei teismų praktikos apžvalga.

  Vadovėlis “Žemės teisė ir administravimas” skiriamas žemės teisės ir kitų studijų programų studentams, taip pat darbuotojams, sprendžiantiems žemės santykių teisinio reguliavimo bei administravimo problemas.

  Leave a Reply