Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis pdf, epub, mobi

Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis | Vyr. red. Albinas Kusta

Atsisiųsti knygą Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

 • Išleidimo metai: 1998
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 700
 • ISBN ar kodas: 5-420-01431-9


 • Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis.pdf
  Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis.epub
  Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis.mobi


  Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žemės ūkio enciklopedija. I tomas: A–kabamasis aprašymas

  Aprašymas

  Pirmą kartą lietuvių kalba leidžiama 3 tomų Žemės ūkio enciklopedija – originalus iliustruotas mokslinės informacijos leidinys apie pasaulio ir Lietuvos žemės ūkį. Agronomijos, miškotyros ir aplinkos inžinerijos, veterinarinės medicinos ir zootechnikos, žemėtvarkos, žemės ūkio inžinerijos ir ekonomikos bei visų jų šakų (agrochemijos, augalininkystės, augalų apsaugos, bitininkystės, dirvotyros, gėlininkystės, gyvulininkystės, žemės ūkio meteorologijos ir mikrobiologijos, miškininkystės, pašarininkystės, pievininkystės, selekcijos ir sėklininkystės, sodininkystės, vandens ūkio, veterinarijos, žemdirbystės) išmintis ir patirtis pateikiama dešimtyje tūkstančių straipsnių ir trijuose tūkstančiuose iliustracijų.
  Enciklopedijoje bus aptarta daugiau kaip 25 000 žemės ūkio mokslo terminų ir glaustai pateikta svarbiausia informacija apie tais terminais įvardijamus objektus, ypač apie jų lietuviškąją specifiką. Pateikiami terminų sinonimai, nurodoma, kurios jų formos neteiktinos vartoti. Biologijos ir veterinarijos terminų pateikiami dar ir lotyniški atitikmenys. Be to, enciklopedijoje yra straipsnių apie žemės ūkio mokslo ir mokymo įstaigas, žymius mokslo darbuotojus.

  Leave a Reply