Ži ir Be stebi saulėlydžius pdf, epub, mobi

Ži ir Be stebi saulėlydžius | Marija Smirnovaitė, Kęstutis Navakas

Atsisiųsti knygą Ži ir Be stebi saulėlydžius pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jūsų Flintas

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 12
 • ISBN ar kodas: 9786094192272 • Ži ir Be stebi saulėlydžius.pdf
  Ži ir Be stebi saulėlydžius.epub
  Ži ir Be stebi saulėlydžius.mobi


  Ži ir Be stebi saulėlydžius pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ži ir Be stebi saulėlydžius pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ži ir Be stebi saulėlydžius knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ži ir Be stebi saulėlydžius pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ži ir Be stebi saulėlydžius aprašymas

  Aprašymas

  Lietuvoje gerai žinomų autorių – poeto, eseisto, nacionalinės premijos laureato K. Navako ir vaikų knygose jau sužibėjusios dailininkės M. Smirnovaitės – duetas kviečia į istorijas, kuriose paprastai, bet ne banaliai pasakojama apie skirtumus, kitoniškumą, gebėjimą būti kartu ir vienas kitą girdėti.

  Didelis dramblys Dra nepastebi ant savo kaktos nutūpusio uodo, o mažas uodas nepastebi, jog nutūpė ant dramblio, todėl drambliui pradėjus judėti, uodas patenka į keistą situaciją.

  Antrosios knygos herojė beždžionėlė taip rūpinasi savo ir namų gražumu, kad nepastebi, jog jos geriausia draugė žirafa viso to pamatyti negali, nes yra per didelė. O žirafa tik stebi saulėtekius ir saulėlydžius, ir niekas jai daugiau nerūpi.

  Žaismingos iliustracijos žadina vaizduotę, o nesudėtingas, meistriškai parašytas tekstas kviečia pamąstyti apie skirtumus, kitoniškumą, gebėjimą rasti bendrą sprendimą bei mokėjimą gyventi drauge nesipykstant. Perskaičius knygelę bus kur kas lengviau su vaiku kalbėtis apie toleranciją, bendravimą ir tikrą draugystę.

  Leave a Reply