Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis pdf, epub, mobi

Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis | Laura Sintija Černiauskaitė

Atsisiųsti knygą Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 127
 • ISBN ar kodas: 9786094660061 • Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis.pdf
  Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis.epub
  Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis.mobi


  Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis aprašymas

  Aprašymas

  Neįtikėtini mergaitės Degtukės kalėdiniai nuotykiai knygoje “Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis”.

  Laura Sintija Černiauskaitė – prozininkė, žurnalistė, dramaturgė, yra išleidusi septynias knygas. 1994 m. apdovanota Mariaus Katiliškio premija, 2004 m. pjesė „Liucė čiuožia“ laimėjo pirmąją vietą Berlyno teatrų festivalyje „Theatertreffen“, 2005 m. apdovanota Jono Marcinkevičiaus premija, 2008 m. tapo Kazimiero Barėno premijos laureate, 2009-aisiais rašytojai įteikta Europos Sąjungos literatūros premija, 2011 m. – Jurgos Ivanauskaitės premija.

  Lauros Sintijos Černiauskaitės apysaka „Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis“ – knyga, skirta vaikams, beįžengiantiems į paauglystės metus. Paauglystė – laikotarpis, kai jaunas žmogus pradeda uždavinėti (ir sau, ir kitiems) labai sudėtingus klausimus, į kuriuos atsakymų dažnokai neranda ir ne vieną dešimtmetį pragyvenęs žmogus.
  Autorė meistriškai įveda į vaiko pasaulį, kuriame atsispindi ir baimės, ir viltys, ir svajonės, pirmieji pamąstymai apie anapusinį pasaulį. Knygos herojai patiria neįtikėtinų, kvapą gniaužiančių nuotykių, nors taip ir lieka neaišku – tikrų ar tik menamų.

  Knyga iliustruota Editos Suchockytės piešiniais.

  Leave a Reply