Žiemos sodas pdf, epub, mobi

Žiemos sodas | Kristin Hannah

Atsisiųsti knygą Žiemos sodas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, kieti vrišeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9789955165132


 • Žiemos sodas.pdf
  Žiemos sodas.epub
  Žiemos sodas.mobi


  Žiemos sodas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žiemos sodas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žiemos sodas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žiemos sodas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žiemos sodas aprašymas

  Aprašymas

  Kartais, pravėrę mamos praeities duris, randate savo ateitį…

  Mereditė ir Nina Vitson yra labai skirtingos seserys. Viena namie augino vaikus ir prižiūrėjo šeimos obelų sodą, kita siekė savo svajonės ir keliavo po pasaulį, norėdama tapti fotožurnaliste. Tačiau kai susirgo jų mylimas tėvas Evanas, šios dvi nutolusios moterys vėl susitiko.

  Šalia buvo šalta, įtari mama Ania, kuri net tokiomis aplinkybėmis netapo dukroms paguoda. Vienintelis dukterų ir motinos ryšys buvo joms sekama rusų pasaka. Gulėdamas mirties patale, tėvas išgauna iš artimų moterų paskutinį pažadą – kad pasaka būtų pasekta paskutinį kartą ir iki galo.

  Prasideda kelionė į tiesą apie mamos gyvenimą. Seserys sužino niekada anksčiau negirdėtą dalyką – patrauklią paslaptingą meilės istoriją, kuri truko šešiasdešimt penkerius metus. Prasidėjo karo nuniokotame Leningrade ir persikėlė į šiuolaikinę Aliaską.

  Ši istorija suvienija tris moteris, ko niekas negalėjo tikėtis. Tiesa bus tokia baisi, kad sukrės šeimos pamatus ir pakeis nuomonę apie save.

  Knyga “Žiemos sodas” prikausto nuo pirmų puslapių.

  Kristin Hannah (g. 1960) – labai populiari amerikiečių rašytoja, lietuvių skaitytojams pažįstama iš knygų “Prie Mistiko ežero”, “Angelo krioklys”, “Iš meilės”. Visi jos kūriniai – bestseleriai. Ji pelniusi daug literatūrinių apdovanojimų, tarp jų –Golden Heart, Maggie, skaitytojų premijų.

  Iš anglų kalbos vertė Ieva Albertavičienė

  Leave a Reply