Zigmundo Froido sesuo pdf, epub, mobi

Zigmundo Froido sesuo | Goce Smilevski

Atsisiųsti knygą Zigmundo Froido sesuo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786094441042 • Zigmundo Froido sesuo.pdf
  Zigmundo Froido sesuo.epub
  Zigmundo Froido sesuo.mobi


  Zigmundo Froido sesuo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Zigmundo Froido sesuo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Zigmundo Froido sesuo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Zigmundo Froido sesuo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Zigmundo Froido sesuo aprašymas

  Aprašymas

  „Visą gyvenimą brolis savo darbais mėgino įrodyti, kad žmonių padermės esmė yra kaltė: kiekvienas yra kaltininkas, nes kiekvienas kadaise buvo vaikas, o kiekvienas vaikas, varžydamasis dėl motinos meilės, yra troškęs savo priešininko – tėvo mirties. Šitaip kalbėdavo mano brolis Zigmundas.“

  Romanas „Zigmundo Froido sesuo“ yra paremtas biografiniais Z. Froido gyvenimo faktais, pasakojamas jo sesers Adolfinos vardu. Romano veiksmas pradedamas 1938 m. kai Vienoje įsisiautėja naciai. Pasinaudodamas savo ryšiais Z. Froidas persikelia į Londoną. Jis išsiveža šeimą, žmonos seserį, gydytoją ir net šuniuką, tačiau palieka Vienoje keturias seseris… Meistriškai atkurdamas to meto Europos visuomenę ir jos nuotaikas G. Smilevski vaizduoja ir kitas garsiais asmenybes – F. Nyčę, V. Van Gogą, Ž. De Nervalį, G. Klimtą.

  Goce Smilevski (g. 1975) yra vienas originaliausių šiuolaikinių makedonų rašytojų. Autoriaus romanas „Zigmundo Froido sesuo“ 2010 m. apdovanotas Europos Sąjungos literatūrine premija ir pelnė rašytojui pasaulinę šlovę.
  Europos Sąjungos literatūrine premija apdovanotas romanas „Zigmundo Froido sesuo“ išleidžiamas lietuvių kalba. Tai pirmas šiuolaikinės makedonų literatūros vertimas, atskleidžiantis savitą ir jautrų Goce Smilevski stilių.

  Vertė Laima Masytė

  Leave a Reply