Žinių vadyba pdf, epub, mobi

Žinių vadyba | Jurgita Raudeliūnienė

Atsisiųsti knygą Žinių vadyba pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 120
 • ISBN ar kodas: 9786094571701


 • Žinių vadyba.pdf
  Žinių vadyba.epub
  Žinių vadyba.mobi


  Žinių vadyba pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žinių vadyba pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žinių vadyba knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žinių vadyba pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žinių vadyba aprašymas

  Aprašymas

  Transformacijų kontekste veiksminga priemonė viešojo valdymo institucijų ir verslo organizacijų veiklos efektyvumui didinti yra žinių vadyba. Žinių vadyba yra tikslingas ir sistemingas žinių procesų, metodų, priemonių valdymas, siekiant visapusiškai panaudoti žinių potencialą tikslui siekti, problemoms spręsti ir efektyviems sprendimams priimti. Mokomojoje knygoje pateikiama informacijos bei žinių vadybos problematika, aptariami esminiai žinių vadybos komponentai ir išskiriami jų ypatumai. Žinių vadyba nagrinėjama sisteminiu požiūriu ir įgyvendinama pasitelkus procesinį žinių vadybos modelį, sudarantį procesų ciklą (pradedant žinių tikslų nustatymu, baigiant – žinių vertinimu) ir formuojantį žinių vertės kūrimo grandinę.

  Mokomoji knyga skirta vadybos ir administravimo bakalaurų ir magistrantūros studijų studentams, viešojo valdymo institucijų ir verslo organizacijų vadovams, žinių valdymo specialistams.

  Leave a Reply