Žirgyno pamokos pdf, epub, mobi

Žirgyno pamokos | Sara Gruen

Atsisiųsti knygą Žirgyno pamokos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 360
 • ISBN ar kodas: 9785415022472 • Žirgyno pamokos.pdf
  Žirgyno pamokos.epub
  Žirgyno pamokos.mobi


  Žirgyno pamokos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žirgyno pamokos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žirgyno pamokos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žirgyno pamokos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žirgyno pamokos aprašymas

  Aprašymas

  Pasaulinio lygio jojikė, pretendentė į olimpines žaidynes Anemerė Cimer gyveno vien skrydžio ant žirgo virpuliu. Kai Anemerei suėjo aštuoniolika, tragiška nelaimė varžybų trasoje į nebūtį nubloškė jos sportinę karjerą ir jos dievinamą žirgą Harį.

  Po dvidešimties metų Anemerė grįžta į gimtuosius namus ir mirštančio tėvo išlaikomą žirgyną. Netekusi darbo, palikta vyro, ji atsiveža nesutramdomą paauglę dukterį į šią kančių ir prisiminimų buveinę, kur po ganyklas ir žirgų gardus kaip šmėklos klajoja neišspręsti jos jaunystės galvosūkiai… Staiga gyvenimas vėl ima verstis aukštyn kojom. Vos išvydus baltais dryžiais išmargintą arklį, sukrečiamai panašų į kadaise kritusį jos žirgą, jis užvaldo visas Anemerės mintis ir sudrebina ir taip iš pamatų išklibintą jos pasaulį.

  Sara Gruen – nuostabaus romano “Vanduo drambliams” autorė. Ji su vyru, trimis vaikais, dviem šunimis, trimis katėmis, dviem ožkomis ir arkliu gyvena gamtos draustinyje šiaurinėje Ilinojaus valstijos (JAV) dalyje, netoli Čikagos.

  Iš anglų kalbos vertė Aušra Karsokienė

  Leave a Reply