Žiupsnelis aistros (Aistra) pdf, epub, mobi

Žiupsnelis aistros (Aistra) | Katherine Garbera

Atsisiųsti knygą Žiupsnelis aistros (Aistra) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 11×17, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094067730 • Žiupsnelis aistros (Aistra).pdf
  Žiupsnelis aistros (Aistra).epub
  Žiupsnelis aistros (Aistra).mobi


  Žiupsnelis aistros (Aistra) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žiupsnelis aistros (Aistra) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žiupsnelis aistros (Aistra) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žiupsnelis aistros (Aistra) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žiupsnelis aistros (Aistra) aprašymas

  Aprašymas

  Aistros ar katastrofos receptas?
  Pasiruošimas: populiariame realybės šou Geriausias virėjas varžysis tik geriausi iš geriausių. Pirmiausia pridėkime vieną kepyklos savininkę – Steisę Rouland, pasiryžusią įrodyti, kad net ir saldžiausia šefė gali suvaldyti aštrų peilį. Tada saldumą atsverkime Remiu Kruzeliu, aitriu ir karštu pietiečiu šefu, trokštančiu parodyti pasauliui, kad pavardė – dar ne viskas…
  Gaminimo instrukcija: paverskite abu šefus tiesioginiais varžovais ir uždarykite viename name. Leiskite pamažu užvirti pirminei traukai ir ši netruks virsti burbuliuojančiu romanu. Atsargiai: šios pagrindinės sėkmingo šou – ir įkaitusių pasimatymų – sudedamosios dalys viena nuo kitos ir nuo teisėjų slepia keletą paslapčių. Tokio patiekalo praleisti tikrai nenorėtumėte!

  Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

  Leave a Reply