Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai pdf, epub, mobi

Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai | Carl Gustaf Mannerheim

Atsisiųsti knygą Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 575
 • ISBN ar kodas: 9786094033643 • Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai.pdf
  Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai.epub
  Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai.mobi


  Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žmogus, įveikęs Staliną. Legendinio maršalo atsiminimai aprašymas

  Aprašymas

  Knyga apie žmogų, įveikusį Staliną ir išgelbėjusį Suomiją nuo Lietuvos likimo.

  Maršalą Carlą Gustavą Mannerheimą (1867-1951) skirtingos kartos vertina prieštaringai. prieškario gyventojams jis buvo maištininkas, išvijęs iš šalies bolševikus ir iškovojęs Suomijai nepriklausomybę. Išgyvenusiesiems Antrąjį pasaulinį karą jis yra karvedys, su vokiečiais kovęsis prieš Sovietų Sąjungą. Suomiai j laiko nacionaliniu didvyriu, šalies gelbėtoju, regentu ir prezidentu. Sovietų istorikai – fašistu. Iš tiesų, C. G. Mannerheimas yra viena iš įspūdingiausių XX a. asmenybių ir išskirtinis karininkas, dalyvavęs visuose stambiausiuose XX a. pirmosios pusės karuose: rusų-japonų, sovietų-suomių, Pirmajame ir Antrajame pasauliniuose. Kai nekariavo, C. G. Mannerheimas rūpinosi šalies gynyba: jo iniciatyva pastatyti įtvirtinimai, vadinamoji Manerheimo linija, apsaugojusi Suomiją nuo Lietuvos, Latvijos ir Estijos likimo – sovietų okupacijos.

  C. G. Mannerheimas – moderniosios Suomijos tėvas ir asmenybė, kurios taip trūko Baltijos šalims, nesugebėjusioms pasipriešinti sovietų okupacijai. Perskaitykite šią knygą ir suprasite, jog net iš pačios beviltiškiausios padėties yra išeitis. Ši tiesa galioja ir tautų, ir kiekvieno iš mūsų gyvenime.

  Leave a Reply