Žmogus – mašina pdf, epub, mobi

Žmogus - mašina | Julien Offray de La Mettrie

Atsisiųsti knygą Žmogus – mašina pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9785415021987 • Žmogus – mašina.pdf
  Žmogus – mašina.epub
  Žmogus – mašina.mobi


  Žmogus – mašina pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žmogus – mašina pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žmogus – mašina knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žmogus – mašina pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žmogus – mašina aprašymas

  Aprašymas

  Naujųjų laikų filosofija iškėlė problemą, jog gamtos mokslai turi aiškinti ir patį žmogų. Atskleisti žmoguje viešpataujančius gamtos dėsnius buvo vienas iš svarbiausių to meto mokslo ir filosofijos uždavinių. Tad garsaus to meto prancūzų mokslininko, filosofo ir ateisto Julien Offray de La Mettrie (1709–1751) teiginys, jog visatoje egzistuoja tik materiali substancija ir žmogus yra tobuliausia jo dalis – buvo laikmečio iškeltas uždavinys, sukūręs atitinkamas prielaidas jam spręsti.

  Garsiausiame savo veikale „Žmogus-mašina“ materializmo atstovas Julien Offray de La Mettrie (Žiuljenas Ofre de Lametri) neigė sielos ir kūno dualizmą, pristatė žmogaus, veikiančio kaip fizinis mechanizmas, metaforą.

  Kūrinyje dėstomos idėjos šių dienų filosofinės minties kontekste gali atrodyti pasenusios ar net naivios. Ir vis dėlto J. O. de La Mettrie pateikta žmogaus-mašinos idėja išlieka įdomi savo marginalumu.

  Vertė Petras Račius

  Leave a Reply