Žmonių valdymo pultelis pdf, epub, mobi

Žmonių valdymo pultelis | David Baddiel

Atsisiųsti knygą Žmonių valdymo pultelis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 13×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 367
 • ISBN ar kodas: 9786094662317 • Žmonių valdymo pultelis.pdf
  Žmonių valdymo pultelis.epub
  Žmonių valdymo pultelis.mobi


  Žmonių valdymo pultelis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žmonių valdymo pultelis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žmonių valdymo pultelis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žmonių valdymo pultelis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žmonių valdymo pultelis aprašymas

  Aprašymas

  David Baddiel (Deividas Bedylas) rašo scenarijus komedijų laidoms ir pats jose vaidina. Pirmoji jo knyga vaikams „Didžioji tėvų agentūra“ iš karto patiko visiems, ir nenuostabu. Nes ji – juokinga ir įdomi. Dabar tavo rankose – antroji jo knyga „Žmonių valdymo pultelis“. Ji lygiai tokia pat juokinga ir įdomi kaip ir pirmoji.

  Dvyniai Fredis ir Elė labiau už viską pasaulyje mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus. Jie – tikri pultelio valdymo meistrai, monitoriaus karaliai, žaidime sugebantys viską. Tačiau mokykloje jiems sekasi gerokai blogiau: Fredžio nepriima į futbolo komandą, Elei patinka vienas berniukas, kuris į ją nežiūri, negana to – iš jų tyčiojasi bjaurieji Aila ir Morisas Fosetai, mokyklos direktoriaus vaikai. O čia dar sugenda Elės žaidimų pultelis. (Tai baisiai juokinga nelaimė. Nesakysim, KAIP jis sugenda) Ir tuomet dvynių kompiuterio ekrane pasirodo Paslaptingasis Vyras, kuris jiems padovanoja… nepaprastą pultelį. Jis nepanašus nė į vieną kada nors jų turėtų pultelį ir juo negalima valdyti nė vieno jų turimo žaidimo. Bet jis gali kai ką daugiau!

  Netrukus Elė ir Fredis supranta, KĄ būtent gali šis pultelis. Dabar jie gali įgyvendinti drąsiausias savo svajones!

  Viskas išsisprendžia? Anaiptol. Nuotykiai, kovos ir iššūkiai tik prasideda.

  Atrakink knygą “Žmonių valdymo pultelis” ir sužinok viską!

  Iš anglų kalbos vertė Tomas Einoris

  Leave a Reply