Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas pdf, epub, mobi

Zodiakas - žmogaus ir visatos raktas | Omraam Mikhael Aivanhov

Atsisiųsti knygą Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 11×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 176
 • ISBN ar kodas: 9786098050592 • Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas.pdf
  Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas.epub
  Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas.mobi


  Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Zodiakas – žmogaus ir visatos raktas aprašymas

  Aprašymas

  Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.

  Šioje knygoje Omraamas Mikhaelis Aivanhovas kalba apie Zodiako ženklus ir jų sąryšį su įvairiais mūsų kultūros reiškiniais bei jų atspindžius mitologijoje ir Šventajame Rašte.

  “Įšventintųjų mokslas moko, kad mes gyvename panirę į fluidinį vandenyną. Šis fluidas toks jautrus, kad viskas jame įsirašo: nereikšmingiausias iš mūsų veiksmų, lengviausia iš mūsų emocijų, greičiausiai pralekianti mūsų mintis. Indai šią fluidinę materiją vadina akaša. Akaša turi savybę fiksuoti visa, kas vyksta visatoje.

  Šis fluidas, ši akaša, kurioje viskas įsispaudžia ir kurioje viskas atsispindi, tęsiasi iki visatos pakraščių, o juos mums nurodo Zodiako ribos, nes Zodiako juosta simbolizuoja erdvę, kurią Dievas nužymėjo pasauliui kurti. Pasak Įšventintųjų mokslo, dvylikos Zodiako ženklų eilės tvarka atskleidžia sukūrimo etapų eiliškumą.”

  Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

  Leave a Reply