Žodžiai. Lavinamasis žaidimas pdf, epub, mobi

Žodžiai. Lavinamasis žaidimas |

Atsisiųsti knygą Žodžiai. Lavinamasis žaidimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Pionierius

 • Išleidimo metai: 2009
 • ISBN ar kodas: 4779030060136 • Žodžiai. Lavinamasis žaidimas.pdf
  Žodžiai. Lavinamasis žaidimas.epub
  Žodžiai. Lavinamasis žaidimas.mobi


  Žodžiai. Lavinamasis žaidimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žodžiai. Lavinamasis žaidimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žodžiai. Lavinamasis žaidimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žodžiai. Lavinamasis žaidimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žodžiai. Lavinamasis žaidimas aprašymas

  Aprašymas

  Lavinamasis stalo žaidimas „Žodžiai“ – tai žaidimas, kurį gali žaisti tiek ikimokyklinukai, kuriems tai yra gera priemonė mokytis skaityti ir rašyti, tiek mokyklinio amžiaus vaikai bei suaugusieji, kurie gali iš pasirinktų raidžių kortelių dėlioti žodžius kaip kryžiažodį.

  Žaidime yra 18 kortelių – pavyzdžių ir 132 raidžių kortelės. Priešmokyklinio amžiaus vaikams, kurie mokosi skaityti ir rašyti, šiame žaidime yra skirtos 18 kortelių su tikromis nuotraukomis bei žodžių pavyzdžiais, kaip dėlioti tam tikrus žodžius.

  Vaikai pagal pavyzdį iš raidžių kortelių dėlioja pasirinktus žodžius. Mokyklinio amžiaus vaikai ir suaugę šį žaidimą žaidžia kurdami kryžiažodį iš raidžių.

  Rekomenduojama vaikams nuo 5 metukų, norintiems išmokti skaityti ir rašyti.

  Raidės kortelės dydis 5.5 x 5.5 cm.
  Nuotraukos kortelės dydis 13 x 8,5 cm.
  Dėžutės dydis 31 x 21 x 7 cm.

  Su malonumu mokykitės skaityti ir rašyti, turtinkite savo žodyną ir ugdykite kalbos įgūdžius žaisdami žaidimą “Žodžiai”!

  Leave a Reply