Zootropolis pdf, epub, mobi

Zootropolis |

Atsisiųsti knygą Zootropolis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Egmont Lietuva

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 64
 • ISBN ar kodas: 9786094149566 • Zootropolis.pdf
  Zootropolis.epub
  Zootropolis.mobi


  Zootropolis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Zootropolis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Zootropolis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Zootropolis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Zootropolis aprašymas

  Aprašymas

  Sveiki atvykę į Zootropolį, miestą, nepanašų į jokį kitą!

  Čia kaimynystėje išsitenka ir karštasis Saharos skveras, ir lietingas Ątogrąžų rajonas, ir atšiauri Tundra. Tai didelis verdantis katilas, kuriame galima įgyvendinti didžiausias svajones. Ir nesvarbu, kas esate, čia draugiškai sugyvena visi gyvūnai nuo milžiniškų dramblių iki mažyčių kirstukų.

  Vieną dieną į miestą atvyksta optimistė Džiugė Op, kurios didžiausia svajonė yra tapti pirmąja zuike policijos pareigūne. Ji greitai supranta, kad būti stambių, surambėjusių gyvūnų policijos pajėgų dalimi nėra lengva.

  Bet kokia kaina trokšdama būti policininke, ji ima tirti painią dingusių gyvūnų bylą, o tai reiškia, kad teks petys į petį dirbti su greitakalbiu sukčiumi lapinu Niku.

  Leave a Reply