Žudiko dukterys pdf, epub, mobi

Žudiko dukterys | Randy Susan Meyers

Atsisiųsti knygą Žudiko dukterys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 23,5×14, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786090103876


 • Žudiko dukterys.pdf
  Žudiko dukterys.epub
  Žudiko dukterys.mobi


  Žudiko dukterys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žudiko dukterys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žudiko dukterys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žudiko dukterys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žudiko dukterys aprašymas

  Aprašymas

  Nevienareikšmis požiūris į teisingumą, tiesos prigimtį, o svarbiausia – į gyvus jausmus.
  Lulu ir Merės vaikystė niekada nebuvo ideali, tačiau dešimtojo Lulu gimtadienio išvakarėse tėvas įstūmė dukteris į tikrą košmarą. Visuomet troškęs egocentrikės mergaičių motinos meilės, jų gyvenimą jis pavertė pragaru. Motina perspėjo Lulu neatidaryti tėvui durų, bet tąsyk jis įsiveržia vidun. Neiškentusi tėvų kivirčo Lulu išlėkė kviesti pagalbos, tačiau tragedijai užkirsti kelio nesuspėjo…
  Mirus motinai, o tėvui sėdus į kalėjimą, Lulu su Mere liko visiškos našlaitės. Jiedvi suprato, kad niekur ir niekada nebegalės jaustis savos ir kad teturi tiktai viena kitą.
  Trisdešimt metų abi seserys mėgina suvokti, kas joms nutiko. Kalėjime sėdintis tėvas nelyginant kokia pamėklė nuodija Lulu ir Merės gyvenimus, paveikdamas kiekvieną jų sprendimą. Viena sesuo atkakliai apsimeta, kad jos tėvas – nebegyvas, o antroji, baimės ar pareigos genama, stengiasi likti jam artima. Ir abidvi klaikiai bijo tos dienos, kai jis pagaliau išeis į laisvę.
  Puikiai parašytas ir įtaigus romanas – Žudiko dukterys – yra neprilygstamas liudijimas apie tai, kaip visi mes esame saistomi – ir atskiriami – kraujo ryšių.

  Leave a Reply