Žurnalisto kelio atšvaitai pdf, epub, mobi

Žurnalisto kelio atšvaitai | Justas Paleckis

Atsisiųsti knygą Žurnalisto kelio atšvaitai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žuvėdra

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 495
 • ISBN ar kodas: 9786098089967


 • Žurnalisto kelio atšvaitai.pdf
  Žurnalisto kelio atšvaitai.epub
  Žurnalisto kelio atšvaitai.mobi


  Žurnalisto kelio atšvaitai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žurnalisto kelio atšvaitai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žurnalisto kelio atšvaitai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žurnalisto kelio atšvaitai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žurnalisto kelio atšvaitai aprašymas

  Aprašymas

  Žinomo politiko ir visuomenės veikėjo Justo Paleckio (1899-1980) knygoje “Žurnalisto kelio atšvaitai” dominuoja publicistikos žanras.
  Kaip įžangos žodyje teigia Domas Šniukas, šį kartą skaitytojui pristatomas J. Paleckis ne kaip tarybinis politikas, o kaip pirmosios Respublikos žurnalistas, redaktorius ir leidėjas. Ši trejybinė profesija buvo jo pašaukimas, pilietinių idealų ir kūrybinių ambicijų realizavimo priemonė ir kuklus pragyvenimo šaltinis. Į žurnalistikos barus jis įžengė kartu su Lietuvos valstybės atsikūrimu, o su profesionalia žurnalistika atsisveikino tapęs tos valstybės lemtingo laidojimo dalyviu.

  Žurnalisto kelio atšvaituose ryškėja J. Paleckio ieškojimai, atradimai ir nusivylimai, bendravimo su iškiliais kultūros žmonėmis epizodai. Mirguliuoja ir jo tuometinės demokratinės nuostatos, patriotiškumo proveržiai, teisingumo visiems luomams siekiai. Įdėmesnis skaitytojas atras jo 1933 m. užrašuose ir tokią mintį: „O prieš komunizmo įsivyravimą viduje – atvira demokratinė kova”.

  Knygoje “Žurnalisto kelio atšvaitai” spausdinama memuarinė publicistika, kelionių įspūdžiai, 1923-1939 metų žurnalistikos margumynai, taip pat mintys ir pastebėjimai, užfiksuoti jo užrašų knygelėse bei eilėraščiai ir vertimai.

  Paskutinįjį skyrių sudaro amžininkų prisiminimai apie Justą Paleckį.

  Nemaža tekstų dalis publikuojama pirmą kartą.

  Leave a Reply