Žvaigždės aikštė pdf, epub, mobi

Žvaigždės aikštė | Patrick Modiano

Atsisiųsti knygą Žvaigždės aikštė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9786090401026


 • Žvaigždės aikštė.pdf
  Žvaigždės aikštė.epub
  Žvaigždės aikštė.mobi


  Žvaigždės aikštė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žvaigždės aikštė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žvaigždės aikštė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žvaigždės aikštė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žvaigždės aikštė aprašymas

  Aprašymas

  „Žvaigždės aikštė“ – Nobelio premijos laureato romanas apie savęs atradimo kelionę paslapčių kupiname Paryžiuje.

  Nėra reikalo man atsakinėti, aš gerai žinau šitą giesmelę: žydiškas nerimas, žydiškos aimanos, žydiška baimė, žydiška neviltis… Tiesiog voliojamasi bėdose, ir vis mažai, norima rasti širdžiai mielą geto klimatą ir svaiginantį pogromų malonumą!

  Rafaelis Šlemilovičius, po Antrojo pasaulinio karo gimęs Prancūzijos žydas, negali atsikratyti karo grėsmės ir persekiojimo nuojautos. Nuolat patekdamas į absurdiškas situacijas, blaškydamasis tarp perdėto savęs išaukštinimo ir neapykantos sau, įsiveldamas į abejonių keliančius santykius su netikėčiausiomis asmenybėmis, Šlemilovičius klaidžioja painiuose praeities ir dabarties labirintuose ir įpainioja juose skaitytoją.

  Tarp kandžios satyros ir daugiasluoksnio grotesko laviruojanti „Žvaigždės aikštė“ – tai sukrečiantis, ribas tarp realybės ir lakios vaizduotės kuriamos fikcijos praradęs pasakojimas, kurio pagrindinė ašis – jaunas žydas, ieškantis tikrojo savęs postholokaustinėje Vokietijoje.

  Iš nglų kalbos vertė Pranas Bieliauskas

  Leave a Reply