Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas pdf, epub, mobi

Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas | John Flanagan

Atsisiųsti knygą Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 264
 • ISBN ar kodas: 9786094412257 • Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas.pdf
  Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas.epub
  Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas.mobi


  Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žvalgo mokinys 2. Degantis tiltas aprašymas

  Aprašymas

  “Žvalgo mokinys. Degantis tiltas” – antroji serijos “Žvalgo mokinys” knyga, įvertinta skaitytojų visame pasaulyje.

  Kas apsaugos Aralueno karalystę, jei ne miškiniai? Jie – patys geriausi žvalgai. Jie dirba nematomi ir negirdimi, šaudo iš lanko taikliau už visus, o pro jų akis nepraslysta niekas. Miškiniai žino, kas yra garbė ir visada laikosi priesaikų. Paprasti žmonės jaučia jiems pagarbą ir baimę. Ką iš tiesų veikia miškiniai, žino tik išrinktieji.

  Vilio gyvenimas pasikeitė, kai žvalgas Holtas pasirinko jį savo mokiniu. Iš nepasitikinčio savimi paauglio jis pamažu virsta tikru herojumi. Ne tik tuo, kuris viską mato, girdi ir puikiai kaunasi. Vilis mokosi priimti teisingus sprendimus. Net jei dėl to tektų lįsti į didžiausią pavojų.

  Lietaus ir Nakties kalnų valdovas Morgaratas rengiasi puolimui. Jo siaubingi pėstininkai pastebėti Aralueno karalystės valdose. Gresia karas. Į miškinių rankas patenka slapti dokumentai, kur surašytas Morgarato puolimo planas. Ar žvalgai spės apsaugoti savo žemes? O gal tie dokumentai suklastoti? Žvalgo mokinio Vilio laukia ypatinga užduotis. Vargu ar jis pats nutuokia, kad yra slaptasis karalystės ginklas.

  Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė

  Leave a Reply