Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje pdf, epub, mobi

Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje | Antony Polonsky

Atsisiųsti knygą Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 724
 • ISBN ar kodas: 9789955346258


 • Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje.pdf
  Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje.epub
  Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje.mobi


  Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje aprašymas

  Aprašymas

  Antony Polonsky, Brandeis (JAV) universiteto profesorius, yra bene autoritetingiausias Rytų Europos žydų istorijos tyrinėtojas. Vienas naujausių jo darbų „Žydai Lietuvoje, Lenkijoje ir Rusijoje“ pateikia išsamų sintetinį istorinės, politinės ir kultūrinės žydų bendruomenės raidos minimose valstybėse vaizdą. Modernus ir gausiais archyviniais tyrimais paremtas darbas yra ne tik svarus indėlis į Rytų Europos žydų istoriją, bet ir ypatingai svarbus Lietuvos žydų istorijai.

  Nors originaliame knygos pavadinime ir nėra Lietuvos vardo, tačiau istorinės realijos lėmė, kad Lietuva, būdama bendroje Lietuvos-Lenkijos (Abiejų Tautų Respublika) valstybėje ar Rusijos imperijos sudėtyje tapo neatsiejamu A. Polonsky studijų objektu.

  XVIII a. Lietuvos ir Lenkijos žydų bendruomenė buvo didžiausia žydų bendruomenė pasaulyje ir tapo intelektinio bei religinio žydų gyvenimo centru Rytų Europoje. Autoriaus pasirinktas metodas į žydų istoriją žvelgti ne per konflikto ar kančios prizmę, o ieškoti bendros skirtingų bendruomenių sugyvensenos principų, suteikia skaitytojui daugiau galimybių pažinti žydų bendruomenės istoriją, jos vaidmenį Lietuvos, Lenkijos bei Rusijos istorijoje.

  Iš anglų kalbos vertė Indrė Joffytė, Rūta Puišytė

  Leave a Reply